reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

reklama
Dziewczyny...ja chodzę z synkiem (21 miesięcy) do FRYZURKOWA i baaaardzo polecam. Zwykłe strzyżenie chłopca kosztuje 25zł. Po strzyżeniu dziecko zawsze wybiera sobie prezent, np. resoraka. Przy pierwszym strzyżeniu dodatkowo dostaliśmy dyplom i zapakowane pierwsze włoski. Ja jestem bardzo zadowolona z Pani fryzjerki, której zdjęcie jest na stronie - blondynka. Bardzo dobrze sobie radzi z dziećmi, bo ma wprawę. Moje dziecko nie zdąży zamarudzić, a jest już po wszystkim. Nawet jeśli dziecko robi się niespokojne to potrafi bez problemu obcinać włoski przy stoliku do którego ucieka szkrab:) Trwa to bardzo krótko i bardzo sprawnie. Raz zaryzykowałam zwykłego fryzjera i kilka dni później poszłam ponownie do Fryzurkowa...bez porównania. Jednak ktoś kto ma do czynienia z dziećmi codziennie ma o wiele większą wprawę niż "zwykły" fryzjer. U zwykłego fryzjera strzyżenie trwało 30 minut!!!! W rezultacie wyszło krzywo i musiałam iść poprawiać.
 
zajęcia dla niemowląt mają również na chełmońskiego - to jest basen akademi rolniczej, bardzo przyjazny ma duuży basen olimpijski i on jest chlorowany i taki mniejszy i płytszy dla dzieci z podwyzszoną temperaturą no i co najważniejsze ten mały jest ozonowany :)

my tam chodziliśmy od 4 miecha! Wszystko bardzo nam się podobało. Choć w szatni ciut zimno - to jedyny mały minusik...ale dzieć zawsze zdrowy był, także chyba aż tak zimno nie bywało...:-)
 
ktoś się wybiera ?na pokaz sztucznych ogni ?
strasznie późno, boje się ze młody nie wytrzyma, a ze mąż na noc do pracy to wątpię by nam sie udało ;-(

P.S Wytrzymał, ale ledwo ledwo :-) pod koniec to już przysypiał na barana :-)
 
Ostatnia edycja:
ktoś się wybiera ?na pokaz sztucznych ogni ?
strasznie późno, boje się ze młody nie wytrzyma, a ze mąż na noc do pracy to wątpię by nam sie udało ;-(

P.S Wytrzymał, ale ledwo ledwo :-) pod koniec to już przysypiał na barana :-)

moja w wóziu w drodze powrotnej padła

Bałam się troche na miejscu, ze za głośno było...
 
Witajcie Wrocławianki,
od października w klubie fitness ALTRA przy ul. Kiełczowskiej 77-79 ruszają w soboty w godz.12-13 zajęcia taneczne dla dzieci od 3 roku życia. Zajęcia odbywać się będą na sali fitness z wielkimi lustrami i profesjonalnym nagłośnieniem, prowadzone przez doświadczoną instruktorkę tańca. Dodatkowe info pod nr tel. 696-497-949.
 
reklama
Do góry