reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

reklama
UWAGA :-)

Wrocławski ogród zoologiczny zaprasza na dni otwarte od 10 do 16 października. W tym czasie będzie można zwiedzać zoo za jedyne 3 zł.
 
Wczoraj było otwarcie, miałam zabrać młodego i obadać teren, ale choroba mnie powaliła..:-(

Ale wiążę duże nadzieje z tym miejscem, Takhisis kiedyś pytała o pomysł na biznes i to właśnie chyba jest pomysł, bo mało jest miejsc w centrum dla mamy i dziecka. a jak ciężko się spotkać ze znajomymi czasami dobrze wiecie :-) Ostatnio byłam z bratem i bratową na placu zabaw i to takie gadania na wyrywki bo co i rusz któreś leciało do któregoś dziecka...Nie wiem tylko ile czasu mój młodzieniec będzie w stanie tam wytrzymać :-) ale to trzeba sprawdzić :-)
 
Ostatnia edycja:
Byliśmy tam wczoraj, miejsce zapowiada się ciekawe, tylko jest malutkie, a wczoraj było mnóstwo ludzi. Można kupić tam książeczki, ubranka, słodycze a niedługo również drewniane zabawki, planowane są różnego rodzaju warsztaty, tylko pewnie ciężko będzie się dostać bo jak mi jedna w właścicielek wczoraj mówiła może być max 10 dzieci. Chętnie przejdę się tam w zwykły dzień może wtedy będzie gdzie usiąść ;-)

Polecam wam tez inne miejsce gdzie można napić się kawy czy czekolady a dziecko w tym czasie może się pobawić. Jest to czekoladziarnia przy ulicy Połanieckiej. Znajduje sie bardzo blisko centrum handlowego Borek, mniejsze tłumy niż w centrum no i z parkowaniem nie ma problemu;-) W sali zabaw są krzesełka do karmienia, stoliczki z krzesełkami, zjeżdżalnia, domek, książeczki i zabawki.
tutaj ich stronka
bawialnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry