reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

reklama
my byliśmy w sobote w zoo, i szczerze wole chyba pójśc normalnie bez tych tłumów, wróciliśmy umęczeni strasznie, ludzi masa, kolejki niesamowite, z parkowaniem ciężko.

kawiarenka fajna i 2 min odemnie. Jak malutka będzie większa to chętnie się wybiore, bo narazie to i zwykła knajpa jej pasuje do spania w wózku
 
Też byłam w tej nowej kawiarence"cukierkowo" (na więziennej) i jak dla mnie rewelacja, ja z siostra napiłyśmysie kawki (i dostałyśmy gratis ciastko), a maluchy sie wyszalały. Wkoncu mogęsie z kimś umówić i spokojnie porozmawiać. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę! Czemu ja nie wpadlam na taki pomysl ;) :D
 
Jak dla mnie nic straconego hi hi :-) póki jest boom :-) na razie takich miejsc jest jak na lekarstwo :-) więc rynek chyba jeszcze się nie przesycił ;-)
 
czesc kochane :0 ja zalatana zapracowana :D moj maly juz 18 miesiecy ma i adhd pelna para ;D

mam pytanie, bo daaawno temu bylismy w Piotrusiu w TGG i nie pamietam juz ;/ czy taki maly bobas mialby co tam robic? albo moze w tej bambolandi (czy jak to tam?) na zdjeciu widac jakies miejsce dla maluszkow, ale nie wiem czy maly by sie zajal na dluzej zebym ja chociaz kawke mogla wypic? :D
 
Wiesz co Patryniu, plac zabaw z takim maluchem to jednak ciężka praca, kawę może i wypijesz ale zimną :-) taki maluch wszędzie chce wejść jak wejdzie to nie koniecznie wie jak zejść czy zjechać. nawet w kulkach bym pilnowała, żeby inne dziecko nie skoczyło na malucha itp...
 
reklama
Do góry