reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław - jaka klinika leczenia niepłodności

KiedyPytam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
19 983
Hej dziewczyny. Po roku błądzenia po lekarzach i braku diagnozy czas pomyśleć o jakiejś klinice....
Wiem że jest kilka dobrych klinik we Wrocławiu ale która najlepsza? I do którego lekarza najlepiej?
Co powiecie mi o tej przychodni MadFemina? Ponoć jest dobra. Ale czy też się zajmują w niej niepłodnością?
Jestem spoza Wrocławia więc jak już dojeżdżać to chce w dobre miejsce.
Pozdrawiam :*
 
reklama
To jak będziesz mieć badanie drożności to wtedy idz do kliniki. Nie ma sensu, żebyś płaciła teraz za wizytę, na której dostaniesz zlecenie tego badania. A każdy lekarz zanim będzie próbować coś więcej to będzie chciał tego badania.

A mąż/partner jest przebadany?
 
reklama
My niepłodność leczyliśmy w programie na Weigla. Taki kompleksowy program, gdzie byliśmy badani przez ginekologa, androloga, dietetyka, endokrynologa i psychologa. Program był bezpłatny. Nie wiem czy jeszcze go prowadzą..

Nam się udało, zostaliśmy zdiagnozowani z sukcesem. :)
 
My niepłodność leczyliśmy w programie na Weigla. Taki kompleksowy program, gdzie byliśmy badani przez ginekologa, androloga, dietetyka, endokrynologa i psychologa. Program był bezpłatny. Nie wiem czy jeszcze go prowadzą..

Nam się udało, zostaliśmy zdiagnozowani z sukcesem. :)
Co to był za program. Dla kogo? A na Weigla to jakiś szpital czy jak? Jestem spoza wroclawia
 
Rozwiązanie
Invimed lub Polmedis.
MedFemina nastawia się teraz na ginekologia chirurgiczna, nie wiem jak u nich z lekarzami, którzy mogą pomóc przy niepłodności. Na pewno w mieście jest trochę dobrych lekarzy, ale wg mnie lepiej zgłosić się do kliniki, która w tym się specjalizuje. Klinika leczenia niepłodności to nie tylko in vitro, to też inne metody leczenia. Ja korzystałam z invimedu, przez prawie rok lekarz próbował nam pomóc w sposób naturalny, miałam mnóstwo badań, mąż też. Doszliśmy do ściany, okazało się że nic nie działa i konieczne było in vitro.
U mnie wyszły problemy z immunologia, po leczeniu immunologicznym udało się i mam córeczkę.
Cześć, czy mogłabym prosić o podanie informacji, gdzie chodziłaś do immunologa? Bo właśnie jestem na etapie szukania takiego specjalisty. A może inne Panie mogą polecić mi sprawdzonego immunologa?
 
Cześć, czy mogłabym prosić o podanie informacji, gdzie chodziłaś do immunologa? Bo właśnie jestem na etapie szukania takiego specjalisty. A może inne Panie mogą polecić mi sprawdzonego immunologa?

Doc. Pasnik z Łodzi. Dziewczyny tez polecają prof. Malinowskiego z Łodzi.
Wg mnie we Wrocławiu nie zbajdziesz specjalisty tej klasy, wiec warto wybrac sie do Łodzi.
 
Witam
Czy macie jakieś doświadczenia z dr Jolantą Omiecina z Zinvimef we Wrocławiu ? Jakie lekarza polecacie z tej kliniki ?
Tej Pani doktor nie zn

Ale z czystym sumieniem polecam mojego cudotwórcę dr Trzeciaka ☺️

Po 3 latach starań i wizytach u 9 lekarzy trafiłam totalnie zrezygnowana do doktora i tak jak na pierwszej wizycie mi obiecał, tak za 3 cykle byłam w ciąży 🥰

Może nie byłam też mega skomplikowanym przypadkiem, wystarczyły odpowiednie leki i zastrzyki. Ale i nadzieja która obudził u mnie Pan doktor.
Wcześniej jeździłam po całym dolnym Śląsku, po profesorach, wybitnych lekarzach i nikt nie miał na mnie pomysłu.
 
reklama
Tej Pani doktor nie zn

Ale z czystym sumieniem polecam mojego cudotwórcę dr Trzeciaka ☺️

Po 3 latach starań i wizytach u 9 lekarzy trafiłam totalnie zrezygnowana do doktora i tak jak na pierwszej wizycie mi obiecał, tak za 3 cykle byłam w ciąży 🥰

Może nie byłam też mega skomplikowanym przypadkiem, wystarczyły odpowiednie leki i zastrzyki. Ale i nadzieja która obudził u mnie Pan doktor.
Wcześniej jeździłam po całym dolnym Śląsku, po profesorach, wybitnych lekarzach i nikt nie miał na mnie pomysłu.
Do dr Trzeciaka nie ma możliwości się dostać , zaoferowano mi również dr Żórawski , czy ktoś był u niego ?
 
Do góry