reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

WROCŁAW prowadzenie ciąży NFZ

Rozwiązania
0
Poszukuję ginekologa na nfz do prowadzenia ciąży, we Wrocławiu na internecie nie ma zbyt wielu opinii a spotkałam się z tym że te złe usówali. Jeśli mogłaby któraś polecić to byłoby super🥳🙃🙂

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja bylam pod opieką Karola Bielasik...pod kątem genetycznym...ale chyba tez prowadzi ciaze...ma bardzo dużą wiedze i doświadczenie

Można go znalezc w DCG dolnośląskim centrum ginekologii

Poczytaj na stronie...pozdrawiam!

ilmenau

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wejdź na grupę na fb Hallo gdzie rodzić Wrocław, tam jest dużo opinii o lekarzach prowadzących ciążę na NFZ i nie tylko

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
Mateusz Skiba przyjmuje na brucknera, a rezyduje na klinikach. mega dobry lekarz. jeżdżę do niego aż z Brochowa, dojeżdżam pociagiem. i sympatyczny, i przykładny, staranny, bada długo, jeśli ma choć cień wątpliwości zleca badanie, lub daje zalecenia do samokontroli w domu. można mieć z nim kontakt przez telefon. bada delikatnie, a w usg długo wertuje obraz. wizyty zazwyczaj trwają 30 minut, nie będę kłamać, są spore obsuwy, bo tam nie wiadomo jak z rejestracją od kiedy te rodo weszlo. są różne położne, niektóre wyczytaja po nazwisku więc wtedy wg godziny, a niektóre twierdzą że decyduje kolejność przyjścia.. no więc wiadomo jak to wygląda. ale naprawdę uwazam że warto. zleca wiele badań, docieka. w dodatku lekarz młody, więc aktualne wytyczne i zalecenia zna. z l4 nie ma problemu. raz nawet przedłużył mi to zdalnie, przez co mogłam odwołać wizytę. to samo jak potrzebowałam dokumentu do becikowego, sam mi wydrukowal, wpisał ten dokument w domu (z datami badań) , i z pieczatka przychodni zostawił dla mnie na rejestracji, dzięki temu nie musiałam czekać na wizytę.

Do góry