reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wrocław - zajęcia muzyczne - gratis

ulisia

chustomama :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2005
Postów
802
Rozwiązania
0
Witajcie!

Jestem studentką Akademii Muzycznej, od pewnego czasu interesuje się sprawą umuzykalniania niemowląt i małych dzieci. Zamierzam we Wrocławiu stworzyć zajęcia dla takich dzieci, a ponieważ robię to po raz pierwszy, to zajęcia te byłyby zupełnie bezpłatne.

Jeśli jesteś z Wrocławia, masz dziecko w wieku do ok. 3 lat i interesuje Cię uczęszczanie z maluchem na tego typu zajęcia napisz do mnie na PW :tak:
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry