reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

A na Borowska trzeba jechać z akcją czy można umówić planowe cc? 🤔 Orientujesz się może?
Można umówić planowe CC. Wystarczy ze skierowaniem podjechać na izbę. Ja miałam cukrzycę ciążową, to kazali mi już koło 37tc umawiać się na termin. Niestety nie dotrwałam. Od końca 35tc byłam u nich już na oddziale. Z biegu mnie przyjęli, bo było wskazanie.
Co do ustalania terminu polecam środę, czwartek lub piątek, jest na izbie najspokojniej. W poniedziałki i wtorki armagedon, bo przyjmują właśnie na planowe zabiegi.
 
reklama
Do góry