reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Na Dyrekcyjnej rodziła moja kolezanka, był to poród rodzinny, prowadził ją dr Pająk który równiez był przy porodzie.
Była z niego bardzo zadowolona .Ogólnie sobie chwali pobyt w tym szpitalu.Nie miała zastrzeżeń.
Ja zdecydowałam się rodzić w szpitalu na Brochowie bo mój gin tam pracuje,napewno będę opłacała sobie położną i mam zamiar zapisać się do szkoły rodzenie przy tym szpitalu.
Pozdrawiam serdecznie


 
reklama
Mam pytanie!
W którym Wrocławskim szpitalu po porodzie można być w jednej sali z dzieckiem i ile to kosztuje?
Czy w szpitalu na Kamieńskiego jest taka możliwość? I czy może są tam organizowane zajęcia szkoły rodzenia?
Pozdrawiam
 
jhyfdxesw pisze:
Mam pytanie!
W którym Wrocławskim szpitalu po porodzie można być w jednej sali z dzieckiem i ile to kosztuje?
Czy w szpitalu na Kamieńskiego jest taka możliwość? I czy może są tam organizowane zajęcia szkoły rodzenia?
Pozdrawiam

Z tego co wiem jest taka możliwość w szpitalu na Chubińskiego a koszt to chyba 70 zł a dobę.

Ja rodziłam w szpitalu na Chubińskiego. Bardzo dobrze wspominam pobyt jak i sam poród. Super położne i świetna opieka.

 
Dzięki za odpowiedź :)
Jeśli tylko uda mi się załatwić tam zajęcia ze szkoły rodzenia, to zdecyduję się na ten właśnie szpital.
Tylko czy będę mogła liczyć na pomoc przy dziecku taką jak na normalnej sali?
 
witam
ja prawie 5 lat temu rodzilam na dyrekcyjnej i szczerze mowiac nie polecam owszem lekarz przyjmujacy porod super (nie pamietam nazwiska ) jednak polozne i pielegniarki zajmujace sie dziecmi tragedia
lezalam tam 2 tyg poniewaz moja corka byla chora i byl to dla mnie horror nieprzyjemne pielegniarki zero pomocy przy karmieniu wogole nic nie mozna sie bylo dowiedziec
jak rodzilam drzwi sali porodowej byly otwarte na osciez wiec karzdy przechodzacy mogl mi w tylek zagladac
podsumowujac nie polecam dyrekcyjnej :-[
pozdrawiam serdecznie
 
Zaczne od Dyrekcyjnej. W przychodni jest okropnie. Lezalam na patologii 3 lata temu- tez okropnie. Moja kolezanka w tym samaym czasie rodzila tam i twierdzila, ze porodowka jest ok. Kilka tygodni temu rodzila tam tez moja kuzynka, opieka przy porodzie bardzo dobra, ale po juz nie. Pielegniarki nic nie pomagaly przy dziecku. Dr Pajak jest naprawde super, a do tego calkiem przystojny :laugh:
Ja sama majac niemile doswiadczenie z Dyrekcyjnej z patologii, wyladowalam w Feminie w Lubinie. Bylam zachwycona!
Wiem jeszcze tylko, ze swietnie wyposazona i na wysokim poziomie jest neonantologia na Dyrekcyjnej. Jest tam sprzet od Owsiaka.
 
a ja zamierzam rodzić na kamińskiego, szkoły rodzenia przyszpitalnej nie ma, ale na długosza jest prywatna szkoła z położną z kamińskiego, baaardzo sympatyczny klimacik. w szpitalu podobno od lipca będą remonty na położnictwie i porodówce. dzieci są z mamami po porodzie, a obsługa chyba różna bywa wszędzie. Pielęgniarki tez ludzie, miewają złe dni. Tyle już się naczytałam i tak naprawdę nie znam szpitala we Wrocku, o którym nie powiedzialby ktoś coś złego. W ostatecznosci to raptem 3 dni, a potem już z dzidzią w domku :)
 
A jeśli chodzi o Dyrekcyjną to przyjaciółka rodziła niedawno i była w miarę zadowolona - tylko o 7 rano na porodówkę wpadła banda 10 studentów i ją sobie oglądali... niby już wtdy było jej wszystko jedno i myślała tylko o synku, ale jak dla mnie to trauma... no i dobry sprzęt tam mają w odróżnieniu od Trzebnicy - fakt!

 
reklama
Czy nadal sie nic nie zmienilo, jakies nowe opinie?? Ja rowniez mysle o Kaminskiego,ale ostatnio byly tam zakazenia gronkowcem (moja gin pocieszyla mnie ze szpital jest po dyzenfekcji i jak bede rodzic bedzie czysciej niz w innych;/ ) moze Brochow? w sumie ciekawi mnie czy jest mozliwosc byc w osobnym pokoju??
POMOCY WROCŁAWIANKI
 
Do góry