reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Margo myslę że będziesz bardzo zadowolona, bo ja rodziłam moją Zuzię na Chaułbińskiego i jestem BARDZOOO zadowolona i następną dzidzię też bym chciała tam urodzić:tak:trzymam kciuki:tak::-)
 
reklama
Margo myslę że będziesz bardzo zadowolona, bo ja rodziłam moją Zuzię na Chaułbińskiego i jestem BARDZOOO zadowolona i następną dzidzię też bym chciała tam urodzić:tak:trzymam kciuki:tak::-)

Ja jestem ze Śródmieścia i w sumie na Chałbińskiego miałabym najbliżej.:sorry2: Też słyszałam, że jest suuper :-) Nie wiesz może czy można jeszcze u nich rodzić w wodzie?:confused:(bo wiem, że kiedyś można było...)
Pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
maja wannę do porodów w osobnej sali akle są potrzebne jakies dodatkowe badania wiec musisz sie dowiedziec u nich w szpitalu jakie:tak:Zycze powodzenia:-)
 
koszt porodu w wodzie 1,5 roku temu to bylo 500zł i na chałbinskiego nie chcieli żadnych badań, badania wymagane są na kamieńskiego i jest napewno HIV, WR ,HCV a czy coś jeszcze to nie pamiętam, za to było taniej...ale nie pamietam o ile.
 
Kurde drogie... A podejrzewam, że teraz będzie jeszcze droższe... Hmmm.. No cóż :-) mam jeszcze pełno czasu na zastanowienie :-) Ale na 99% i tak będę rodzić na Chałbińskiego :-) Słyszałam, że teraz na Kamińskiego panuje sepsa :-((podobno) ale za to poród w wodzie jest za darmo! (podobno;-)). Jutro tam zadzwonie i się dowiem :-)
 
Ostatnia edycja:
witam!ja rodzilam na Brochowie i moge polecic ten szpital...porod i caly personel przy porodzie bardzo pomocny natomiast na noworodkowym opieka pielegniarek beznadziejna,pielegniarki nieuprzejme i na kazdym kroku robily laske jak sie o cos je zapytalo...najlepiej miec znamomego lekarza ktory powie co i jak!
 
Heh
wieściz dyrekcyjnej. Synowa znajomych tam rodziła, cesrką, czy ze wskaząń czy nie nie wiem, ale dzidka załatwili gronkowcem :-(
 
ja od kilku lat słysze o zarażonych gronkowcem dzieciach z Dyrekcyjnej, moją koleżankę i jej synka też zarazili gronkowcem wiec ja mam mieszane uczucia co do Dyrekcyjnej bo ja leżałam na patologii i wspominam nieżle pomimo karaluchów
 
reklama
Do góry