reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
Witam,
jestem tu nowa i to mój pierwszy post na forum. Podczytuje forum od kilku dni i widzę, ze na wątku wrocławianek mało sie pisze ;).
Jeśli macie jakieś ciekawe informacje o porodzie w wodzie na kamieńskiego będę wdzięczna. termin mam na 5 sierpnia i zdecydowałam sie rodzić na Kamieńskiego w wodzie.Szczerze to nie znam opini o takim porodzie przeczytałam kilka artykułów i one mnie przekonały. Czy któraś z was może się wypowiedzieć?

Pozdrawiam,
 
Witamy onaion
Bo we wrocławiu nikt nie rodził w wodzie, W szpitalach w których jest dostępna wanna w wodzie jest się do pełnego rozwarcia. Tak nam tu wiadomo...nikt jeszcze nie doniósł, że jest inaczej :-) Co zrobisz jeżeli wanna w czasie kiedy przypadnie Ci rodzić będzie zajęta ?
 
felidea z tego co mówiła mi położna nawet jak bedą trzy rodzace to bedzie szansa na poród w wannie. polega to na tym, ze są dwie imersje wodne po pół godziny. to zależy od mojego stanu i checi czy zakończe poród w wannie czy nie. to info od położnej. a jak nie wanna to? ..... w sumie nie wiem :confused: czytałam o krzesełku i to chyba pozycja dla mnie. A co polecasz?
 
onaion - nie każda kobieta może rodzić w wodzie. Przeciwwskazaniem jest m.in. pozytywny wynik na gronkowca. Kiedy ja rodziłam (na Kamińskiego) wanna była pusta. Ani ja, ani druga rodząca nie korzystałyśmy z niej.
 
Witam,
jestem tu nowa i to mój pierwszy post na forum. Podczytuje forum od kilku dni i widzę, ze na wątku wrocławianek mało sie pisze ;).
Jeśli macie jakieś ciekawe informacje o porodzie w wodzie na kamieńskiego będę wdzięczna. termin mam na 5 sierpnia i zdecydowałam sie rodzić na Kamieńskiego w wodzie.Szczerze to nie znam opini o takim porodzie przeczytałam kilka artykułów i one mnie przekonały. Czy któraś z was może się wypowiedzieć?

Pozdrawiam,

Hej,
Ja też brałam pod uwagę poród w wodzie, ale okazało się, że podczas porodu w wodzie nie można pobrać krwi pępowinowej. Piszę to, bo ja się późno o tym dowiedziałam i może ta informacja też będzie dla Ciebie cenna. Pozdrawiam :)
 
hej,
ja rodziłam na kamienskiego w styczniu tego roku. Nie korzystałam z wanny, ale też słyszałam że wykorzystuje się ją w 1 fazie porodu. Polecam wykupienie prywatnej położnej, mi bardzo pomogła:)
 
dziekuję dziewczyny za informacje.
Ferulka Połozna mam już umówoną. Panią Barbarę Muchę- podobno specjalistka od wody, a od koleżanek wiem, ze bez wody tez daje rade. Do wody wchodzi sie przy rozwarciu ok. 4-5 cm
Barberka masz racje. Ja natomiast nie pobieram krwi pępowinowej wiec nie robi mi to różnicy.
cwietka jakiego gronkowca? to badanie robia przed porodem? ja zrobiłam cały komplet badań o których piszą na swojej stronie, ale o gronkowcu tam nie wsominają.

pozdrawiam;-)
 
reklama
pierwsze dziecko rodziłam na Kamieńskiego - nei w wodzie, a teraz właśnie myslę o wodzie. Ale czy to prawda że ten poród na Kamieńskiego nie jest do końca w wodzie? Ja bym chciała żeby dziecko się urodziło do wody... onaion - wiesz coś na ten temat?
Ja nie umawiam położnej, bo babeczki sa tak dobre na Kamieńskiego że szkoda kasy - zawsze pomogą te z dyżuru.
 
Do góry