reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Ziaba24 - ja rodziłam 20 miesięcy temu na Chaubińskiego. Warunki może nie były luksusowe, ale opieka była super. Położne przy porodzie też były fajne. Mój mały trafił na patologię, więc spędziłam tam 10 dni. O wszystkim byłam na bieżąco informowana. Teraz zastanawiam się nad Kamieńskiego i Chaubińskiego, ale tylko dlatego, że mam teraz bliżej o tego pierwszego.
 
reklama
Ja rodzilam 2 miesiace temu na Borowskiej, wszystko byloby ok gdyby nie nawal ciezarnych na porodowce. Sama chodzilam przez 9 miesiecy do MEDFEMINY do dr. Halbershtadt i moge ja z czystym sumieniem polecic, bardzo mila Pani i taka "swoja" babka :) bede do niej nadal chodzila ze swoimi dolegliwosciami poki mnie bedzie na nia stac bo trzeba przyznac ze Medfemia sie ceni.
 
A ja dalej szukam lekarza z Wrocławia lub Opola :-D i nie mogę sie zdecydować. Jedno wiem na pewno, że szpital w którym będę rodzić ma mieć OIOM dla dzieci :crazy:Zastanawiam się na Chałubinskiego i Kamińskiego, ale trochę się wstydzę studentów :zawstydzona/y:A poza tym, to jak wyżej, jeszcze nie wybrałam lekarza :rofl2:Słyszałam dobre opinie i o jednym i o drugim szpitalu.
 
polecam dr Sieradzką przyjmuje na kasę chorych i prywatnie super lekarka prowadziła kilka moich koleżanek cena nie wygórowana 100 zł a przed ciąża chyba płaciłam 80zł
 
Smile, to miałaś szczeście :-) chociaż słyszałąm, że na obecność studentów można sie nie zgodzić. Zauważyłam, po Twoim suwaczku, iz idziemy prawie równo, jestem obecnie w 9 TC, ale nie mam jakos odwagi jeszcze zakładać suwaczka, zbyt duzo przeszłam.
Kaja.m, co do lekarza, to dziekuje, ale nie wiem dlaczego, ja jednak wolę jak mi tam facet "grzebie':-D
 
powiem ci że też tak miałam zraziłam się do kobiet lekarek;-) ale ta jest naprawdę w porządku wszystko sprawdzi wyjaśni dokładnie, ale też nie wciska leczniczo hormonów miałam tak w liceum i po niecałym roku w szpitalu wycinali mi guza piersi nigdy więcej tabletek hormonalnych :no:
 
Bishopka - no prawie, że równo. Ja mam termin na 18.04. Na Twoim miejscu wybrałabym szpital we Wrocławiu. Sama pochodzę spod Opola (OKR:)) i jakoś nie wyobrażam sobie że miałabym tam rodzić :p. Wrocław chyba lepszy. No, a jadąc z Brzegu to chyba Chaubinskiego bliżej.
 
Smile, z Brzegu, to chyba tylko na Borowską mam najdalej :-D a może tak mi się wydaje, bo nie wiem gdzie to jest. Chaubińskiego i Kamińskiego to ode mnie w jednym kierunku. Trafiłam przez pomyłkę na Kamińskiego jak szukałam szpitala Kasprzaka :confused: Dowiedziałam się tez, że znajomy pracuje na Borowskiej (nie jest lekarzem) i chyba moja ciocia pracuje w którymś ze szpitali, rodzice mają się dowiedzieć. Jak się potwierdzi, to jestem w domu :-D i zostanie tylko wybór lekarza. Póki co chodzę, do gina w moim mieście.
 
reklama
Do góry