reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

sallomea

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Lipiec 2006
Postów
48
Miasto
Wrocław
Witam,

poszukuję dla dziecięcia dobrego klubu maluszka (takiego, żeby przyjął roczne dziecko). Najbliżej mam na Biskupin, Sępolno i Zacisze, więc w tych okolicach. Ewentualnie w pobliżu Placu Grunwaldzkiego.
Polećcie coś, proszę.

pozdrawiam
 
reklama
Dziękuję,
niestety miejsca w żłobku państwowym nie dostanę, nie jestem zameldowana we Wrocławiu :(, dlatego poszukuję czegoś prywatnego. A na forum pytam, bo szukałam i na razie znalazłam tylko 1 klub na Zaciszu. Miałam nadzieję, że może jest coś jeszcze w tamtych rejonach..
pozdrawiam
 
nie biorą pod uwagę miejsca zamieszkania ?
"Rodziców dzieci zainteresowanych miejscami w żłobkach m. Wrocławia informujemy, że mogą składać "Kartę zgłoszenia dziecka do żłobka" wraz z dokumentacją potwierdzającą zatrudnienie i stałe zamieszkanie na terenie m. Wrocławia."
WKURZA MNIE to mieszanie zameldowania z zamieszkaniem, uważam iż masz prawo złożyć wniosek ( chyba, że już za późno) dostanie się to dobrze nie to nie...
 
Witam
Poszukuję dobrego,bezpiecznego i wartego polecenia żłobka we Wrocławiu. Ostatnio skłaniam się ku żłobkom prywatnym czy też klubom malucha, ze względu na elastyczne godziny. Poszperałam na różnych forach i widziałam kilka pozytywnych opinii o Wysepce na Karłowicach i Zamku Księżniczki Oliwii. Ucieszyłam się że znalazłam to czego szukałam, ale zaraz potem znalazłam negatywne opinie na temat ww. żłobków np. że dzieci na dwór nie wychodzą, że rączek nie myją itp. Czy ktoś ma sprawdzone info na ten temat? A może jakieś inne żłobki polecacie?
 
Proponuję wziąć pod uwagę również i ten punkt: Galeria Małe Wielkie Skarby Wrocław
prowadzi go jedna z majówek 2010 (bali) i jest całym sercem zaangażowana w to aby dzieci rozwijaly się sper i by,ly zadowolone... jak cos to pisz do niej.. na pewno bardzo chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania...
 
Ja mam podobny problem. Od 1 września chcę gdzieś posłać Ninkę i nie wiem gdzie... Na publiczny żłobek raczej nie liczę, małe szanse, że dostaniemy ten co chcemy (czyli na ul. Zemskiej lub Kłodnickiej). Co do prywatnych to szukałam w pobliżu miejsca zamieszkania (ul. Legnicka) by nie tkwić godzinami w korkach, zastanawiam się więc nad Tęczowym Zakątkiem i Akademią Delfinka. Słyszałyście coś o tych żłobkach?
 
nie wiem jak jest teraz:-) my byśmy się dostali gdyby młody był 6 miesięcy młodszy :-) więc o ile postoicie w kolejce od wczesnego rana to raczej powinniście mieć szanse :-) naboru na 2-latki wtedy w ogóle nie było. a do młodszej grupy nie chciałam go posyłać :/my tam wtedy troche postaliśmy heh od 3:30 lol ale byliśmy 4 w kolejce hahaha i niby to nie miało znaczenie, a tak na poprawdzie w pewnym momencie tylko to różnicuje dzieci :/ bo ilości punktów np są takie same
 
reklama
Do góry