reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

dzisiaj znalazlam zlobek Pluszowy Miś na ul.Kolistej natomiast nie ma zadnych opini o tym zlobku w necie.czy moze ktoras z mam ma zdanie o tym miejscu?:-)
 
reklama
Witam! Widziałam, że na forum są mamy z Muchobora Wielkiego. Bardzo proszę o opinię o żłobku Happy Kids na ul. Cieślikowskiego. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wypowiedzi.
 
Moja córka chodzi do Happy Kids i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe, mają staż w pracy z dziećmi, co widać na każdym kroku. Zawsze zorganizują jakąś kreatywną zabawę dla dzieci. Moja Zosia bardzo szybko się tam zaaklimatyzowała i teraz chodzi tam z przyjemnością. W żłobku jest monitoring, zawsze można popatrzeć, co dziecko robi. Cała placówka robi dobre wrażenie: czyste i zadbane sale, dużo zabawek, ogród. Jakbyś potrzebowała jakiś szczegółowych informacji to chętnie ich udzielę.
 
hejka, a powiecie jak wyglądają ceny w tym żłobku na muchoborze? happy kids. bo niewiele mogę znaleźć w necie na ten temat a również rozważam posłanie córki niedługo do żłobka.
 
Polecam Żłobek Tęczowy Zakątek (przeniesiony z ulicy Tęczowej). Żłobek znajduję się przy Placu Gen. Wróblewskiego. Zapraszam do odwiedzin :-) Więcej informacji znajdą państwo na Tęczowy Zakątek
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję bardzo za informacje o Happy Kids. Byłam już na zwiadach w tym żłobku i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmawiałam z właścicielką, bardzo miła osoba, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Sala dobrze wyposażona, ładne łazienki, jest też ogród z placem zabaw. Po dzieciach było widać, że im się podoba. Już postanowione - synek będzie tam chodził od września:)
 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Integracyjnego Żłobka BINGO. Naszym podstawowym celem jest wszechstronne stymulowanie, wspieranie rozwoju dzieci oraz ich integracja społeczna. Wspólne przebywanie dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, o różnych możliwościach i potrzebach, uczy tolerancji, wzajemnego szacunku, współdziałania i empatii już od najmłodszych lat.

Posiadamy wpis do rejestru Żłobków i Klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Wrocławia (nr 54)

Mieścimy się w pięknej willi z własnym ogrodem w cichej i spokojnej części Wrocławia- osiedlu Żerniki. Wszystkie dzieci uczęszczające do Centrum Bingo mają do dyspozycji: Kolorowe sale edukacyjne, wyposażone w nowoczesne pomoce edukacyjne i certyfikowane zabawki.
Morską bawialnię z basenem z kulkami, klockami piankowymi, zjeżdżalnią, bujakami itd.;
Salę edukacyjną Montessori;
Salę Doświadczania Świata;
Plac zabaw, wyposażony w bezpieczne, atestowane zabawki;
Przestronną szatnię;
Ogródek owocowo-warzywny ( samodzielnie uprawiany przez nasze maluchy).

Nasza filozofia opiera się na pedagogice Marii Montessori. U podstaw tej metody leży głęboki szacunek do dziecka już od najmłodszych lat. Uczymy dzieci, że błędy to naturalna część życia człowieka – dlatego nie boją się ich popełniać. Celem naszej pracy jest zrozumienie, a nie zapamiętanie dlatego też nauka odbywa się poprzez ciągłe eksperymentowanie i sprawdzanie, śledzenie, poszukiwanie i obserwowanie. Celem takiego podejścia jest wykształcenie w dziecku wewnętrznego poczucia celu i motywacji, samodzielności i wiary we własne siły.

W ramach czesnego dzieci uczestniczą w następujących zajęciach dodatkowych:
-Musical babies-j.angielski
-Muzykoterapia
-Zajęcia umuzykalniające
-dogoterapia/hipoterapia
-koncerty muzyczne z wykorzystaniem instrumentów etnicznych i ludowych (muzykoterapia holistyczna)
-logorytmika
-arteterapia

Zapraszamy serdecznie !

www.centrum-bingo.pl
 
Moja córka chodzi do Happy Kids i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe, mają staż w pracy z dziećmi, co widać na każdym kroku. Zawsze zorganizują jakąś kreatywną zabawę dla dzieci. Moja Zosia bardzo szybko się tam zaaklimatyzowała i teraz chodzi tam z przyjemnością. W żłobku jest monitoring, zawsze można popatrzeć, co dziecko robi. Cała placówka robi dobre wrażenie: czyste i zadbane sale, dużo zabawek, ogród. Jakbyś potrzebowała jakiś szczegółowych informacji to chętnie ich udzielę.

Podpisuje sie pod wszystkim,co napisala majjka, jestem zachwycona podejściem do dzieci, oraz troską jaką okazują panie w różnych sytuacjach. Angielski, tenis, basen, szachy, rytmika, logopeda - nie wiem czy można jeszcze coś dodać? Do Happy Kids chodzi już "II pokolenie", młodsze rodzeństwo absolwentów - to chyba najlepsza rekomendacja.
Konkurencja na osiedlu padła!
 
reklama
Ja swojego szkraba 1,5 r. zapisałam (bo najbliżej - trochę się bałam bo miejsce w miarę nowe i nie znalazłam żadnych opinii) do KUGI na Wojnowie. Po miesiącu mój dzieciak umie sam pić z kubka, jeść zupy bez rozlewania i bardzo się otworzył na inne dzieci - bardzo duże postępy widzę u niego. W żłobku jest ogródek, dzieci prawie codziennie w nim się bawią, codziennie jakieś prace plastyczne (panie każdego dnia pokazują co dzieci robiły), dużo muzyki i ruchu. Osobiście polecam.
 
Do góry