reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

ja mam tak samo...poza tym teraz istnieje coś takiego jak samozatrudnienie...więc masz działalność ale pracujesz u kogoś...więc to czy ktoś ma działalność czy nie powinno nie mieć znaczenia...praca to praca.
Swoją drogą i tak sie obawiam, że ze żłobka nici...25 miejsc a chętnych pewnie 250...
 
reklama
Tam gdzie my chcemy się dostać w grupie wiekowej mojej córki jest 18 wolnych miejsc, nie wiem czy śmiać się czy płakać:-(
 
dziewczyny: to że w ogólnych warunkach placówki: małe wielkie skarby jest napisane, że dzieci od 18 miesiąca nie znaczy, że Pani dyrektor nie przyjmuje mniejszych dzieci.. jej synuś konczy niedługo rok i od kilkmu miesięcy świetnie się tam odnajduje.. Pani jest bardzo miła.. jesli będziecie zainteresowane to wystarczy zapytać, porozmawiać.. nie sądzę aby Wam odmówiła tylko dlatego, że Wasza pociecha nie ma 18 miesięcy....
przypominam linka:
Galeria Małe Wielkie Skarby Wrocław

same na zdjeciach zobaczycie jakie maluszki tam są....
 
Witajcie, jakby kogoś interesowała lokalizacja żłobka na Krzykach, zapraszam do domowego żłobka Kraina Wyobraźni (od 5 m-ca życia) - więcej informacji prześlę na priv. Pozdrawiam, mama-lipcówka :-)
 
Czy ktoś zna jakiś miniżłobek w okolicach Psiego Pola przyjmujący dzieci od roczku lub młodsze? W ostatnich dniach zrobiłam rozeznanie (dzięki Felidae za wklejone tu linki, przydały się :-)) i zdaje się, że jest tylko Klub Altusia. Wygląda w porządku, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie? Może są jeszcze jakieś inne żłobki w tej okolicy?
Ewentualnie rozważam żłobek w centrum (bliżej mojej pracy), ale patrząc po cenach...:sorry:
 
a ja mam pytanie praktyczne - apropo żłobków państwowych - jeśli chcę wysyłać dziecko tylko na 3-4 godziny dziennie to mogę ? czy muszę je odstawić o 8 i pryjechać o 16? :)

I jak wygląda rekrutacja? jeśli w maju w ogóle jeszcze nie myślałąm o tym żeby młodego wysłać? mogę gdzieś teraz jakieś podanie wypełnić ?
 
Patrynia, jeśli chodzi o wysłanie dziecka do żłobka na 4 godziny to mi powiedziano, że nie ma z tym żadnego problemu - część rodziców odbiera dzieci po 16, a część około południa. Natomisat niestety rekrutacja w tym roku była w maju, wyniki w czerwcu i małe szanse, że jeszcze na rok 2011/2012 znajdziesz miejsce. Jest bardzo dużo dzieci, których rodzice składali wnioski w terminie a i tak ich nie przyjęto. Mój synek jest w tej grupie, która się nie dostała i jak dzwoniłam zapytać czy jest jakaś lista rezerwowa to usłyszałam, że teraz do końca sierpnia mają czas na podpisanie umowy ze żłobkiem rodzice dzieci, które się dostały. Jeśli jednak nie wszyscy to zrobią (a pewnie tak będzie) to będzie lista rezerwowa, ważna bodajże do marca 2012 - jak się zwolni jakieś miejsce to dziecko z listy rezerwowej wskakuje.
Więcej info masz na stronie miasta Wroclaw.pl - Rekrutacja do żłobków
 
reklama
Gosia, a do jakiego żłobka startowaliście? My na Mulicką i tam mi powiedziano, że na razie nie ma listy rezerwowej :/ Może powinnam ich bardziej przycisnąć? No bo jest różnica czy się jest 10 czy 50 na takiej liście...
 
Do góry