reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

reklama
Felidae Pluszowy Mis to żłobek :-);-). No i własnie Olinkowy tez bralismy pod uwagę. Oglądalismy i jeden i drugi. I po wielu za i przeciw wybralismy Pluszowego tylko chciałabym sie cosik dowiedziec co rodzice mówią na temat tego żłobka. Niestety istnieje od zeszłego roku i nie ma żadnych opinii w necie na jego temat :-(. Chyba będę musiała poprostu w jakis dzien przyczaic sie jak rodzice będą odbierac dzieciaczki i sie wypytac.
 
Ja mogę polecić Olinkowy Ogródek, Nina chodziła tam przez miesiąc i byłam super zadowolona. Opieka jak w domu, Panie super, Nina uwielbiała tam chodzić. Ale po miesiącu okazało się że jednak zwolniło się miejsce w publicznym żłobku na Kłodnickiej dla nas i już 3 tydzień chodzimy tam. Też jest ok.
 
Hej:)

Moj maluch chodzi do Słonecznego Żłobkowa na ul. Traugutta, bardzo sympatyczny Pan Właściciel oraz Panie zajmujace sie maluchami, dzieci za wiele nie ma. Jestem zadowolona, oczywiscie maly poplakuje jeszcze czasem. Mysle, ze lepiej byloby gdybym go oddala troche wczesniej, moze by sie przyzywczail i tak nie wyl, bo teraz odstawia czasem cyrki. Im starsze dziecko tym gorzej.
My sie dostalismy na miejsce dotowane z miasta- normalnie pobyt 10h z wyzywieniem to prawie 1000zł- chyba 940zł a my placimy 540zl z wyzywieniem. Nabor bylo pod koniec pazdziernika.
 
Hej dziewczyny:),

Szukam żłobka dla mojego 6 -miesięcznego synka (od stycznia 2012). Czy któraś może coś powiedzieć na temat żłobka "Zabajona" na Jaworowej? Po wizytacji wydał mi się bardzo przyjazny. Czysto, ładnie, nowe sprzęty i zabawki. Program tez wygląda przekonująco. Każdy maluszek do spania ma swoje łóżeczko i pościel (takie uzyskałam informacje od Pani). No i dla mnie najważniejsze to, że jedna opiekunka ma do opieki max. troje dzieci. Przy takich maluszkach to jest ważne. Oglądałam inne placówki, i okazało się, że czasem jedna Pani ma pod opieką sześcioro dzieci i niby sobie z tym radzi..Ale mnie jakoś to nie przekonało. Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie na temat tego czy innych żłobków w zachodniej części Wrocławia. Najlepiej w obszarze od Leśnicy do Grabiszyńskiej.
pozdrawiam
 
6 dzieci na jedną opiekunkę to chyba nawet nielegalne...
Mój F. chodził od kiedy skończył roczek na Ślężną do Tęczy...są tam dzieci od 6 miesięcy do 1,5 roku, a póżniej przenoszą je na Brossa(druga strona ulicy) i tam są 1,5-chyba 4 roku życia.
O ile część dla maluszków-czyli to co Cię interesuje - mogę z całęgo serca pochwalić - Panie na prawdę miłe (bylo 12 dzieciaczków i 3-4 Panie) i troskliewe o tyle część na Brossa przeludniona - chyba ponad 20 dzieciaczków i 2-3 Panie(wyglądające jakby siedziały za karę - w szczególności jedna).
 
reklama
Do góry