reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

Dzięki za info TolaLee. Ja zdecydowałam się na Zabajoną. Przed nami dni adaptacyjne..Zobaczymy jak to będzie. Myślę, że po miesiącu będę mogła powiedzieć coś więcej. Na pewno napiszę co i jak :). Pozdrawiam
 
reklama
Kirunia12, czy Twoje dziecko było w żłobku Zabajona na Jaworowej? Jak wrażenia? Ja zastanawiam się również nad oddaniem mojej czternastomiesięcznej córeczki do tego żłobka i jestem ciekawa opinii.
 
Doris1977, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale przed Świętami takie zamieszanie, że na wszystko czasu brak:). Mój Bartuś dopiero pójdzie do żłobka. Po Świętach mamy dni adaptacyjne, może po tym czasie będę mogła coś więcej powiedzieć. Póki co, przemawia do mnie fakt, kameralnej atmosfery żłobka. Może to spowoduje, że dziecko będzie bardziej indywidualnie traktowane? Zobaczymy. A jakie są Twoje wrażenia? Warto skorzystać z dnia adaptacyjnych. Podobno są bezpłatne i niezobowiązujące. Pozdrawiam :)
 
Hej, Mamuśki.
Od niedawna mieszkamy we Wrocławiu, właśnie dostałam pracę i szukam jakiegoś żłobka/klubu, czegokolwiek dla mojej dwulatki. Wszystkie żłobki w podobnych cenach, o państwowym nawet nie myślę.. Możecie coś polecić? Krzyki,Centrum.. Może znacie jakieś Mamy,które biorą dzieciaczki do domu? Nie mam tu nikogo znajomego, a Młoda nie może zostawać z tatusiem, bo po powrocie muszę walczyć 2 godziny z sajgonem:]
Pozdrawiam
 
Ja mogę polecić Olinkowy Ogród, ale to na Kozanowie więc nie wiem czy dla Ciebie nie za daleko. Nina chodziła tam przez miesiąc i było super. Żłobek w mieszkaniu, prowadzony przez miłą Panią Esterę i jej mamę, do tego do pomocy mają studentki pedagogiki. Atmosfera kameralna, do 15 dzieci, koszt też nie wygórowany.
Spróbuj też złożyć podanie do publicznego, może teraz się nie dostaniesz ale przynajmniej będziesz na liście oczekujących i może sie zwolni miejsce- moja Nina tak się dostała.
 
Polecam Klub maluszka "Tęcza", nie jestem obiektywna, bo prowadzi go kuzynka mojego męża, ale sama ze spokojnym sercem oddałam tam mojego synka i naprwdę jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo ciekawe zajęcia i co najważniejsze Tomek bardzo lubi nowe "ciocie" :) Tak więc polecam.
 
MamaNinu - moje wrażania są pozytywne po pobycie mojego synka w Zabajonej. Synek był na dniach adaptacyjnych. W międzyczasie dostaliśmy się do dofinansowanego żłobka i musiałam zrezygnować z Zabajonej. Mojemu synkowi podobało się tam. Moim zdaniem to dobrze wyposażona placówka z dobrą opieką - więc polecam:)
 
reklama
Mój synek jest w żłobku na Manganowej 10, (wozimy go tam aż z Krzyków).Micałek ma rok i 3 miesiące więc to była bardzo trudna decyzja. Póki co jest dobrze, żlobek jest czysty i zadbany, posiłki są dobre i panie uwzględnaiją co dziecko może a czego nie może jeść(Michałek jest alergikiem). Uczą dzieci samodzielności ale w razie czego służą pomocą.
Często przewijają maluszki. My jesteśmy zadowoleni.
 
Do góry