reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

Kurcze drogo(przynajmniej jak dla nas), ja na Manganowej 10(boczna Grabiszyńskiej) nie płaciłam żadnego wpisowego, opłata stała to 270 zł.wyżywienie 9 zł. dziennie.A żłobek jest bardzo dobry. Wozimy synka aż z Partynic.
 
reklama
Polecam Klub Maluszka "Tęcza". córka jest zachwycona, Panie przemiłe, z powołaniem. :-)
Świetnie miejsce, w którym dzieci czują się bezpieczne i otulone szczególną opieką :)
 
Klub Żyrafka rozpoczął rekrutację!!!
Już teraz wejdź na strone www.żyrafka.wrocław.pl i dowiedz się więcej o nas! Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji pod numerem tel. +48 781 22 43 77.
 
Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać, bo nie mogę nic znaleźć na temat rekrutacji do żłobków na ten rok. tzn. na wrzesień. Gdzie mogę znaleźć jakieś info? Kiedy zaczyna się rekrutacja?
 
Informacje na tej stronie będą po 10 marca, a rekrutacja od 2 do 13 kwietnia- tak pisze na drzwiach mojego żłobka.
 
reklama
Do góry