reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławskie żłobki - opinie

reklama
Drodzy Rodzice,

Polecam fajny żłobek na Ołtaszynie .Miejsce powstało z myślą o zapewnieniu najlepszej opieki dla najmłodszych a wiec najbardziej potrzebujących wsparcia i troskliwości .Tylko 10 maluszków!! Indywidualne podejście pedagogów super opieka .Edukacja w kameralnej domowej atmosferze z super efektem.Bogata oferta zajęć w pakiecie , konkurencyjne ceny . Maluszki od 8 mc do 3 lat
Żłobek mieści się na ul Truskawkowej 60.
Polecam!!!!:tak:

TELEFON 537404044
 
Ostatnia edycja:
Ja polecam żłobek Domek Puchatka, również placówka na Ołtaszynie (ul Turkusowa 15). Moja córeczka Ala (1,5 roku) doskonale się czuje, przyjazna atmosfera, właścicielem jest pani z wykształceniem pedagogicznym, a panie opiekunki posiadają doświadczenie i okazują ciepło. Bardzo podoba mi się podejście kadry i pobudzanie kreatywności. Zresztą warto wejść na stronę żłobka i poczytać referencje jakie otrzymali. Polecam
 
Witam
Dziewczyny będę wdzięczna o opinie żłobka nr 11 na ulicy Hubskiej?? Po ostatnich wydarzeniach żłobkowych chciałabym prosić was o opinie na temat tego żłobka. Właśnie niedługo będę oddawała tam moją małą córkę no i mam obawy.
Dziękuję za opinie
 
wazne ze to państwowy żłobek i jest pod nadzorem odpowiedniej instytucji ( centrum zdrowia czy jakos tak ) :-) afera tyczy się głównie ludzi ktorzy zakładaja działalność gospodarcza i otwierają kluby malucha..gdzie teoretycznie zostawiasz dziecko na krótki czas. Po tych wydarzeniach Jesteśmy bogatsze o wiedzę, by sprawdzać kto nadzoruje dana placówkę. mam nadzieję, że Ktoś Ci odpisze konkretnie...o tym żłobku.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego Integracyjnego Niepublicznego Żłobka i Przedszkola, prowadzonego przez Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka BINGO.Centrum BINGO to wyjątkowe miejsce, w którym każdego dnia dzieci, pod czujnym okiem opiekunów, odkrywają otaczający je świat wszystkimi zmysłami. Podstawowym celem naszego żłobka i przedszkola jest wszechstronne stymulowanie, wspieranie rozwoju dzieci oraz ich integracja społeczna. Wspólne przebywanie dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, o różnych możliwościach i potrzebach, uczy tolerancji, wzajemnego szacunku, współdziałania i empatii już od najmłodszych lat.

Wszystkie dzieci uczęszczające do naszego Centrum mają do dyspozycji:

*kolorowe sale wyposażone w nowoczesne pomoce edukacyjne oraz „mądre”, bezpieczne i certyfikowane zabawki;
*bawialnię z basenem z kulkami, klockami piankowymi, zjeżdżalnią, bujakami itd.;
*salę edukacyjną Montessori;
*Salę Doświadczania Świata;
*plac zabaw, wyposażony w bezpieczne, atestowane zabawki;
*ogródek owocowo-warzywny ( samodzielnie uprawiany przez nasze maluchy).

Kadrę pedagogiczną stanowi zespół wykształconych, doświadczonych i kreatywnych osób, dla których praca z maluchami to prawdziwa radość i wyzwanie. Załogę BINGO zasilają: pedagodzy, pedagodzy specjalni, logopedzi, specjaliści wczesnego wspomagania rozwoju, terapeuci, muzykoterapeuta, fizjoterapeuta itd.

Zapraszamy serdecznie!


www.centrum-bingo.pl
 

Załączniki

  • DSC_0096.jpg
    DSC_0096.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 122
  • 295176_318670838237468_1193699979_n.jpg
    295176_318670838237468_1193699979_n.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 199
  • 533657_318670668237485_2020807630_n.jpg
    533657_318670668237485_2020807630_n.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 325
Ostatnia edycja:
Tęczowy Zakątek zaprasza do nowej placówki przy placu Gen Walerego Wróblewskiego 3A . Oferujemy opiekę dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia. Więcej informacji pod numerem telefonu 516084387 lub na Tęczowy Zakątek .Zapraszamy od 28 stycznia , do 10 lutego przyjmujemy bez wpisowego.
 
reklama

witam....
mam czternastomiesiecznego synka i poszukuje dla niego godnego polecenia zlobka,klubiku w okolicach osiedla kosmonautow,kozanowa:-) bardzo prosze o informacje.pozdrawiam serdecznie:-):-)
 
Do góry