reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrodzona Łamliwość Kości (Osteogenesis Imperfecta)

Dołączył(a)
16 Październik 2009
Postów
5
Miasto
Białystok
Nie wiem, czy mój post jest we właściwym miejscu. Jeśli nie to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie tam, gdzie powinien się znaleźć, jeśli to możliwe również o przyklejenie.

Mam bardzo dobrą informację dla wszystkich mam mających dziecko z OI, chorujących na OI lub znających osobę z OI, która może potrzebować pomocy.

Od tygodnia działa nowa, znacznie ulepszona strona Stowarzyszenia Osób z Wrodzoną Łamliwością Kości (O.I.) - Polska. Na stronie można znaleźć nie tylko newsy z życia Stowarzyszenia, ale również wiele informacji na temat samej choroby, jej objawów, leczenia, pierwszej pomocy, listę polecanych szpitali, porady i ciekawostki.

Moim celem było, aby strona stanowiła "pakiet" informacyjny dla rodziców, na których choroba dziecka spadła jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Są tam odpowiedzi na wiele pytań, a jeśli czegoś brakuje to jestem do dyspozycji niemal o każdej porze dnia i nocy i chętnie posłużę dobrą radą i pomocą.

W imieniu Stowarzyszenia zapraszam do zwiedzania strony i gorąco proszę o pomoc w rozpowszechnieniu adresu www stronki poprzez zalinkowanie na swojej stronie.

Pozdrawiam,
Magda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry