reklama

Wrodzona Łamliwość Kości (Osteogenesis Imperfecta)

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez Łapka, 7 Wrzesień 2010.

 1. Łapka

  Łapka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie wiem, czy mój post jest we właściwym miejscu. Jeśli nie to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie tam, gdzie powinien się znaleźć, jeśli to możliwe również o przyklejenie.

  Mam bardzo dobrą informację dla wszystkich mam mających dziecko z OI, chorujących na OI lub znających osobę z OI, która może potrzebować pomocy.

  Od tygodnia działa nowa, znacznie ulepszona strona Stowarzyszenia Osób z Wrodzoną Łamliwością Kości (O.I.) - Polska. Na stronie można znaleźć nie tylko newsy z życia Stowarzyszenia, ale również wiele informacji na temat samej choroby, jej objawów, leczenia, pierwszej pomocy, listę polecanych szpitali, porady i ciekawostki.

  Moim celem było, aby strona stanowiła "pakiet" informacyjny dla rodziców, na których choroba dziecka spadła jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Są tam odpowiedzi na wiele pytań, a jeśli czegoś brakuje to jestem do dyspozycji niemal o każdej porze dnia i nocy i chętnie posłużę dobrą radą i pomocą.

  W imieniu Stowarzyszenia zapraszam do zwiedzania strony i gorąco proszę o pomoc w rozpowszechnieniu adresu www stronki poprzez zalinkowanie na swojej stronie.

  Pozdrawiam,
  Magda
   
  Ostatnia edycja: 7 Wrzesień 2010
 2. anineczka

  anineczka królowa mrówek :P

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dobra robota Łapka :tak:
   
 3. reklama
 4. Łapka

  Łapka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dziękuję :) starałam się :)
   
 5. sybilka23

  sybilka23 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Bardzo dobra strona, ostatnio poszukiwałam czegoś takiego. Łamliwość kości to choroba, którą wciąż zna bardzo mały procent społeczeństwa i każda informacja jest na wagę złota. Dobra robota :)
   

Poleć forum