reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:)

iławianka to faktycznie waga do wzrostu to niezla laseczka byla :)

moja Łucja co prawda przy urodzeniu miala 61cm i wazyla 4300 ale w porownaniu do tego jak teraz wyglada to byla bardzo szczuplutka..teraz to taka moja mala kuleczka z odstajacym uchem heh... :D
 
reklama
My z Lilianką byłyśmy wczoraj u lekarza. Mała waży teraz 6220 g i ma 62 cm.Po urodzeniu Liliana miała 3670 g i 52 cm :-).Czasami aż szkoda że te maluszki tak szybko rosną:tak:.Nie wiem jak wasze dzieci ale moje jest nadzwyczaj grzeczne,mam porównanie do 1 córki która dała mi nieźle popalić.Fakt teraz już coraz mniej śpi ale zaraz po przebudzeniu na jej buzi pojawia sie usmiech.Dziadek stwierdzil ze jeszcze nie widzial takiego smiesznego dziecka,bo albo spi albo cały czas sie smieje:-):tak::-)
 

Załączniki

  • DSCI1156.jpg
    DSCI1156.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 62
kasia to masz fajnie ze jest grzeczne. moj Oliwier jest tylko chwile po przebudeniu grzeczny pozniej trzeba go nosic a i tak mu nie pasuje i marudzi. niczym sie nie chce zajac:-)

a dlugo spi twoja dzidzia? jak czesto w ciagu dnia?
 

Załączniki

  • P070109_08.53.jpg
    P070109_08.53.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 56
  • P291208_12.56[01].jpg
    P291208_12.56[01].jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Madziula tak właśnie miałam z Paulina.Moze gdy zacznie siedziec bedzie lepiej:-).Dzieci maja rozne upodobania,Liliana np.nie potrafi zasnac bez tetrowej pieluchy na glowie:-D,a raczej na twarzy bo tak sobie ja naciaga:),chyba przeszkadza jej swiatlo-nie wiem;-)

0153536ab0.png


0153536ab0.png
 

Załączniki

  • DSC_0412.jpg
    DSC_0412.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC_0198.jpg
    DSC_0198.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 71
zobaczymy moze bbedzie lepiej chociaż Oliś już chce siedziec, stac na nozkach i nie wiem co jeszcze. o lezeniu nie ma mowy tylko jak sie do niego mowi i rozsmiesza to jest dobrze :-)
 
Gdzie te wrześniowe dzieciaczki.:-)
Dziewczyny pochwalcie się swoimi pociechami :):tak:.
A o to królewny(Paulina takim mianem określa siebie i siostrę )z tata
0153536ab0.png


91ec79acdd.png
 

Załączniki

  • DSCI1167.jpg
    DSCI1167.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 63
to też sie pochwale :) Moja Oliwka urodziła sie 5 wrzesnia ( 19 dni przed terminem). wazyla 2700 i miala 52 cm dlugości :)
 

Załączniki

  • ooooooooooooooooooooo.jpeg
    ooooooooooooooooooooo.jpeg
    15,7 KB · Wyświetleń: 58
Śliczne te wasze słoneczka:tak::tak::tak:.
Madziula bardzo podoba mi się zdrobnienie jakiego używasz "Oliś"/takie słodziutkie:-).My czasami mówimy Lili,a czasami troszke przekrecam imie i mowie Lilanka:).
Ciekawe jak pozostale mamy?;-)
 

Załączniki

  • DSCI1186 (2).jpg
    DSCI1186 (2).jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 56
  • DSCI1227.jpg
    DSCI1227.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry