reklama

Wrzesień 2009

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez PatrycjaFlorek :), 23 Grudzień 2008.

1. PatrycjaFlorek :)

PatrycjaFlorek :) Początkująca w BB

Witam dziewczyny
    Dzis zrobilam test i wszystko wskazuje na to ze we wrzesniu bedziemy miec dzieciatko :)))
    jesli sa jeszcze jakies mamy z wrzesnia to zapraszam
    :tak:

2. bansikxd

bansikxd KoChAm ;*

ooo kurcze pierwsza wrześnióweczka :) ale ten czas leci :) witam na forum :)

3. reklama
  4. kasiunia123

kasiunia123 Fanka BB :)

Witam ja test zrobiłam 22 grudnia i wyszła bladziutka druga kreska, powtórzyłam 25 i druga kreska była już mocniejsza. Z tego co wyliczyłam również wskazuje na dzidzie we wrześniu, ale wszystko wyjaśni się po wizycie u gin. którą mam dopiero na 15 stycznia. Pozdrawiam wrześniowe mamusie:-)

5. ewelcia86

ewelcia86 Szczesliwa mama:))

Masz racje ze szybko leci,my juz nie dlugo bedziemy tulic swoje pociechy:-).
    -----------------------------------------------------------------------------------
    A swoja droga to super ze wrzesniowki juz sa,witam serdecznie na forum i zycze spokojnych 40tyg.

Przyszla mama marcowa 2009

6. PatrycjaFlorek :)

PatrycjaFlorek :) Początkująca w BB

Dziewczyny jak utowrzyc nowywatek WRZESNIOWE MAMY 2009?

7. Kroptusia

Kroptusia Fanka BB :)

Hey :)

Ja zrobilam 10 dni temu test przed terminem @ potem bete a wczoraj wizyta u gina i jestesmy w 5 tyg 1 dniu ciazy termin prawdopodobnie na 2 wrzesnia :)

8. Kroptusia

Hey :)

Ja zrobilam 10 dni temu test przed terminem @ potem bete a wczoraj wizyta u gina i jestesmy w 5 tyg 1 dniu ciazy termin prawdopodobnie na 2 wrzesnia :) Ja od 20.12 sie domyslalam ale wolalam poczekac na gina czekam zatem na nasz watek wrzesniuweczek :))

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2008
  9. syla28

syla28 Mama Aniołka 30.04.08

hej dziewczyny!! strasznie sie boje ale bardzo chce się pochwalić iż, po straconej 8 miesięcy temu ciążzy w 24 tygodniu, po 5 miesiacach staranek wczoraj teścior pokazał 2 najpiękniejsze na świecie kreseczki:-)) okropnie sie boje ale postanowilam się zameldowac:-)

10. reklama
  11. kasiunia123

kasiunia123 Fanka BB :)

syla28 mam nadziejeże wszystko będzie w porządku, bądźmy dobrej myśli. Cieszę się, że jest nas coraz więcej:-)

12. Kroptusia

Ja mialam podobnie zrobilam test ale od tak z nudow liczac z usmiechem na I kreche a pojawil sie cien a robilam 5 dni przed @ wiec rano powtorzylam i blada kreska, nie za bardzo chcialo mi sie wierzyc wiec poszlam 3 dni przed terminem na bete i wyszlo 101 ale to i tak bylo malo milo ze wg norm 4 tydzien, wczoraj dopiero oznajmilam szczesliwa wszem i wobec ze gin powiedzial 5 tydz i jest ok dlatego trzymam mocno kciuki pewnie bedzie tak samo jak u mnie :-)

Poleć forum