reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Czesc Kobietki !!
Ja dzis ide w odwiedziny do kolezanki ktora wczoraj urodzila dziecie ciekawe kiedy mnie zawieje do tego szpitala jak narazie nic sie nie zapowiada tylko bardzo bardzo ciezko mi sie chodzi, w pierwszym porodzie na odstrzal poszedl czop sluzowy ciekawe jak zaczne rodzic tym razem ?
Pogoda zapowiada sie dzis piekna a panow od wymiany okien jak nie bylo tak nie ma maja czas do 21 a ja termin na 23 bajera udanego dnia kobiety
 
reklama
Witam porannie,
dzisiaj na śniadanko kawka, bułeczki z pomidorem, wiesiołek, a na deser herbatka z lisci malin .
Nocka w miarę, najgorsze u mnie są wieczory, mała szaleje, tak więc nie ma co się kłaść za szybko spać.Dzięki temu poogladałam masę filmów, nadrobiłam wszelkie zaległości, a nawet w ub. tyg. byliśmy w kinie, ale strasznie niewygodnie mi było.
Ja mam ostatnią wizytę w szpitalu w środę.Dzisiaj zanoszę ostatnie zwolnienie i od środy już mam macierzyński, tutaj trzeba przejść 2 tyg. przed przewidywaną datą porodu.Trochę mi szkoda, bo wolałabym być na zwolnieniu chociaż do porodu.
U mnie do porodu pewnie daleko, bo w sumie nic mi nie dolega, poza szaleństwami w brzuchu, czego wszystkim życzę.
Miłego dnia,
 
Dzień dobry :-)
A my dzisiaj 3 dzień po terminie... (suwaczek kłamie o jeden dzień...:-p), też nic się nie dzieje, tzn.nic nowego, oprócz bólu pachwin i lekkiego pobolewania brzuszka jak na okres,ale to sporadycznie. Ojciec dziecka do mnie dzwonił i stwierdził,że nawet zapłaci mojemu ginowi,żeby mi zrobił dzisiaj wywołanie,bo jest 14.09, a on się urodził 14.11,a ja 14.06.:-D:-D Pewnie nie miałabym nic przeciwko,ale cierpliwie jednak poczekam do jutra na ktg i dopadnę gina,i będę nawet się zachowywać jak opętana dziewczynka z "Egzorcysty",ale MA MI COŚ POWIEDZIEĆ!!!!
Za chwilę się zbieram do galerii, może coś sobie kupię,bo przecież zwariuję w tym domu.:wściekła/y::wściekła/y: W dodatku nie wiem gdzie się podziały wszystkie moje długie bluzki i teraz muszę chodzić w takich,co i tak zaraz odsłaniają połowę brzucha,a na to polarek,trochę dłuższy,ale ledwo się dopinam. No miodzio.
CHCĘ JUŻ URODZIĆ!!!!!!!!!!!! (ależ oryginalna jestem...praffda?? :-))
 
Enka75-olej z wiesiołka w kapsułkach i herbatka z liści malin mają działać wspomagająco na lżejszy/łatwiejszy poród.Z tego co poczytałam to niby zwieksza ilość śluzu i działa na mięśnie. Kiedyś był tu filmik o tym, jak położna zalecała. A dziewczyny to nawet wyczytały, że dopochwowo tez na konic, ale nie wiem.Ja tam nic nie wkładam, tylko łykam ;)
 
I ja sie witam w kolejnym tygodniu.Myślałam,że go nie doczekam a tu dalej w dwupaku.Te wszystkie objawy,które mam nie były jednak oznaka zblizjącego się porodu.
Bardzo bym chciała urodzić do 21.09,żeby dzidzia była spod znaku panny,bo to bardzo dobrzy ludzie są:-).Zobaczymy jak to będzie,jutro wizyta u gina,której miałam niby nie doczekać...może sie dowiem w końcu,że coś na maxa się tam dzieje...oj jak bym chciała.
Fredka trzymam kciuki!
 
Wczoraj byliśmy u teścioff i usiadłam w kuchni na czymś mokrym i mowie teściówce że mam mokre spodnie na tyłku a ona w panice wola - Marcin wody wody!!!!! M leci do niej i pyta co się dzieje ??pic ci się chce???:-D:-D:-D a ona- nie Kasi wody odeszły!!! więc już cały dom w panikę wpadł.....tak to jest jak się dokładnie ciężarowek nie słucha:-D:sorry2::sorry2: zanim im wytłumaczyłam to już prawie po pogotowie dzwonili ale się uśmiałam:-D

dobrze, że jednak zdążyłas wszystko wytłumaczyć :tak: a imiennie to Kasia i Marcin, tak jak u mnie :tak::-D:tak:

to czekamy na kolejne maleństwa - Fredka, Soszka.... i jeszcze jakieś utajnione :tak::-D:tak:
 
Enka75-olej z wiesiołka w kapsułkach i herbatka z liści malin mają działać wspomagająco na lżejszy/łatwiejszy poród.Z tego co poczytałam to niby zwieksza ilość śluzu i działa na mięśnie. Kiedyś był tu filmik o tym, jak położna zalecała. A dziewczyny to nawet wyczytały, że dopochwowo tez na konic, ale nie wiem.Ja tam nic nie wkładam, tylko łykam ;)
Drodka- acha dzięki :-)
zapytam dziś mojego gina co on o tym myśli :confused:
 
reklama
,i będę nawet się zachowywać jak opętana dziewczynka z "Egzorcysty",
Ja sie tak zachowywalam podczas porodu... jak juz myslalam,ze umre i bylo mi wszystko jedno!!! :baffled::-D:-D

Witam w kolejnym tyg :-D

kaluska hahaha no tesciowe sa bezbledne ! :-D:-D

enka w Dzien dobry TVN wypowiadala sie kiedys polozna i gin czy lekarz na temat wiesiolka i herbatki,ze to jedyne rzeczy ktore mozemy lykac,zeby nam pomogly w lzejszym np porodzie.. I nie sluzy do wywolania, i lepiej samemu nie wywolywac na roznych miloinow sposobow :rofl2: Ja tam pije herbatke, lykam olej i nic sie nie dzieje,wiec oki. :tak:

A ja nie przespalam pol nocy :confused::baffled: Jakos zasnac nie moglam.... a taka zmeczona bylam..:baffled:
 
Do góry