reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Bephanten mialam kiedys na sutki.. do karmienia.. masakra to byla.. guzik pomogl, wiec na odparzenia nawet nie probowalam. Sudocrem-mistrzostwo swiata jak dla mnie.. nie ma lepszego, od razu pomaga :) Polecam wszystkim,jak nie pomoze bioro to na siebie haha
 
A ja Oliwierowi na pieluszkowe zapalenie skory stosowalam TRIDERM pomaga i polecam tylko smaruje sie nim po kapieli max przez 3 dni a poznie tydzzien przerwy bo jest to silna masc a i jest na recepte.
A może by któraś do mnie dołączyła-wiecie ciąże chodzą parami :)
 
Mili..wiesz..ja podobnie jak Fredka podziękuję;-) Też mam dwójkę na głowie i jak na razie mi starszy wrażeń;-) Może kiedyś..ale teraz to mam łeb jak sklep:-D.
Wieice- mam w tym momencie ogromny szacunek dla mam, które wychowały 5, 6 albo i więcej- kiedyś tak bywało..nie mam pojęcia jak one to ogarnęły:baffled:.

Cudem udało mi się Borysa położyć teraz- śpi z pół godzinki już- a stawiał się nieprzeciętnie:dry:
 
reklama
elaine, wszystkiego najlepszego dla Boryska :)
u nas podobnie z usypianiem Młodej, ciężko ostatnio nam to wychodzi...
a jeśli chodzi o odparzenia to u nas sprawdza się odstawienie chusteczek typu pampers, dada, używanie samej wody, sudocrem, alantan maść albo krem
 
Ostatnia edycja:
Do góry