reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam ja test zrobiłam 22 grudnia i wyszła bladziutka druga kreska, powtórzyłam 25 i druga kreska była już mocniejsza. Z tego co wyliczyłam również wskazuje na dzidzie we wrześniu, ale wszystko wyjaśni się po wizycie u gin. którą mam dopiero na 15 stycznia. Pozdrawiam wrześniowe mamusie:-)
 
ooo kurcze pierwsza wrześnióweczka :) ale ten czas leci :) witam na forum :)

Masz racje ze szybko leci,my juz nie dlugo bedziemy tulic swoje pociechy:-).
-----------------------------------------------------------------------------------
A swoja droga to super ze wrzesniowki juz sa,witam serdecznie na forum i zycze spokojnych 40tyg.

Przyszla mama marcowa 2009
 
Hey :)

Ja zrobilam 10 dni temu test przed terminem @ potem bete a wczoraj wizyta u gina i jestesmy w 5 tyg 1 dniu ciazy termin prawdopodobnie na 2 wrzesnia :)
 
Hey :)

Ja zrobilam 10 dni temu test przed terminem @ potem bete a wczoraj wizyta u gina i jestesmy w 5 tyg 1 dniu ciazy termin prawdopodobnie na 2 wrzesnia :) Ja od 20.12 sie domyslalam ale wolalam poczekac na gina czekam zatem na nasz watek wrzesniuweczek :))
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!! strasznie sie boje ale bardzo chce się pochwalić iż, po straconej 8 miesięcy temu ciążzy w 24 tygodniu, po 5 miesiacach staranek wczoraj teścior pokazał 2 najpiękniejsze na świecie kreseczki:-)) okropnie sie boje ale postanowilam się zameldowac:-)
 
reklama
Witam ja test zrobiłam 22 grudnia i wyszła bladziutka druga kreska, powtórzyłam 25 i druga kreska była już mocniejsza. Z tego co wyliczyłam również wskazuje na dzidzie we wrześniu, ale wszystko wyjaśni się po wizycie u gin. którą mam dopiero na 15 stycznia. Pozdrawiam wrześniowe mamusie:-)

Ja mialam podobnie zrobilam test ale od tak z nudow liczac z usmiechem na I kreche a pojawil sie cien a robilam 5 dni przed @ wiec rano powtorzylam i blada kreska, nie za bardzo chcialo mi sie wierzyc wiec poszlam 3 dni przed terminem na bete i wyszlo 101 ale to i tak bylo malo milo ze wg norm 4 tydzien, wczoraj dopiero oznajmilam szczesliwa wszem i wobec ze gin powiedzial 5 tydz i jest ok dlatego trzymam mocno kciuki pewnie bedzie tak samo jak u mnie :-)
 
Do góry