reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witajcie dziewczyny:) Może pójdziemy wspólnym frontem. Myślałam że będę miała termin w sierpniu, ale dzisiaj na pierwszej wizycie dowiedziałam się, że mój termin to początek września:) Pani doktor śmiała się, że maleństwo dostanie tornister i od razu do szkoły pójdzie:)
Pozdrawiam wszystkie wrześniówki. Ja również nie mam mdłości, tylko piersi mnie bolą...
 
reklama
no widzisz zeberka:-) mi wychodzi 3-4 wrzesnia:-) tez odrazu do szkoły!
a ostatnio w tv mówili ze dzieci spłodzone w grudniu to geniusze:-) hehe to sie okaze!
a ja sie czuje dzis calkiem dobrze!
tylko lenia mam okropnego! leze sobie cale popołudnie bo jutro znowu do pracy..
 
A ja mam dzis skurcze jak przed @ i sie martwie wzielam nospe ale nie mam sie jak polozyc bo mala wchodzi na glowe i pewnie ok 22 padnie wiec praca a potem praca w domu :((
 
wszystkiego dobrego dla wrześniówek... !!!
do Was już raczej nie dołączę, ale z chęcią zapiszę sie na październik!


hmm,... może jednak uda mi się znaleźć wśród Was;-) ale dopiero za 2-3 dni zatestuję - bo narazie jest tak blada kreseczka i widzę ją tylko ja :confused::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
ja jutro idę do ginekologa na badanie wiec też sie wyjaśni w końcu czy do was dołącze :blink: jak narazie @ nadal nie mam..

pozdrawiam
 
O kurcze, ale czas zapindala. Niedwano ja miałam brzuszek, a moja mała ma juz 4 miesiące. Pola urodziła sie 3 września, dzień przed terminem porodu. Zycze samych przyjemnych chwil w ciazy i przede wszystkim spokojnych 9-ciu miesięcy...
 
reklama
kroptusia-trzymaj sie jakos, bedzie dobrze!
a ja za to sie lenie na maksa!
reniferek czekamy na wiesci:-)
 
Do góry