reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

michasia - jakos lajcikowo to przechodził! :tak: i jaki szczesliwy!
wszystkiego najlepszego! :-)tylko nie wiem z jakiej okazji! :confused:

wrześniówka - juz niedługo! ciąża to głównie infekcje! :baffled:
 
reklama
iwona 85 cz ja podobnie jak kasiunia 123 mialam podroz z Belgii do polski i z PL do B tj 1200km w jedna strone, ostatnio jechalismy 17 h bo byly korki straszne, wypadek za wypadkiem do tego upal jak nie wiem, ale dalam rade, czeste postoje na siusiu i wyprostowanie kosci i jest ok:tak:plecki bolaly mnie nie ukrywam ale i tak pjechalabym jeszcze raz:-):-p
 
Reniferku dziękuję :-D z okazji wczorajszych ćwierćwiekowych urodzin ;-)

No faktycznie lajtowo przechodzi Ospę :-) i cieszę się z tego bardzo.. bo miałam wizję zarwanych nocy, przeryczanych dni.. ja pamiętam że biegałam do mamy 2-3 razy w nocy żeby mnie smarowała bo swędziało :-D Gabryś na szczęście tylko raz przyszedł do mnie o 1 ale tylko chciał się przytulić i wrócił do siebie.. a tak żadnych ekscesów.. tylko energia Go roznosi :-D
 
Wrześniówka trzymaj sie cieplutko, teraz to juz z górki mamy :-)
Chociaż podobno te ostatnie miesiące sie strasznie dłużą przez to wyczekiwanie.
Będzie dobrze, musi byc :-) innej opcji nie przewiduję:-)
 
gosiacy.. mi własnie ostatni miesiąc najszybciej zleciał.. przez te przygotowania wszystkie ;-) a tydzien po terminie to wogóle jak jeden dzien :-D bo każdego dnia wykorzystywałam że jeszcze jest Nas dwoje.. i to w odwiedzinki, to spacerki, jakieś wypady :-D chwila moment :-)
 
Michasia84 mam nadzieje że i u mnie tak będzie, bo juz nie moge sie doczekac i stres coraz większy, głupia jestem i juz zaczynam panikowac:tak:
 
michasia-tez tego nie rozumie, wiadomo ze przeciez dziecko nie moze cala ciaze wazyc nic i dopiero potem w ostani miesiacu zaczyna sie materializowac ha ha-ale taka maja tu metode, bo nie robia usg przed porodem aby dowiedziec sie ile dzidzius wazy. Tz zrobia jak sa jakies komplikacje:baffled:-ale w takim razie to ja wole juz nie miec zadnego usg:tak:

Choc z drugiej strony to popatrz jak tak na to spojrzec to w Twoim przypadku pomyliliby sie tylko o 400g czyli nie jest tak zle-bo czasami nawet po usg robia wieksze pomylki w oklesleniu wagi

Fajny ten twoj maly-i dobrze ze juz przechodzi ospe-bo ja przechodzilam jak mialam 18 lat i meczylam sie z nia 1,5miesiaca!!!
a w tym czasie moj roczny brat dostal tylko jedna kropke na nosie i po ospie:szok:

I czekam na syndrom sprzatania z niecierpliwoscia-bo mieszkanie w masakrycznym stanie-tym bardziej ze ciagle w remoncie:baffled:
 
wrzesniowka-mysl pozytywnie i jak mozesz to pij duzo sokow zurawinowych-to pomaga na infekcje drog moczowych - jesli to z takimi infekcjami walczysz
 
A ja najchętniej latam do PL - szybciusio i bez śladu jakiegokolwiek zmęczenia - tyle, że póki co o lataniu mogę sobie tylko pomarzyć - więc tak pisze Oli - żeby było to możliwe - móc jeszcze raz odwiedzic rodzinkę - nie miałabym nic przeciwko 17 h podróży samochodem - jednak to już też tylko marzenia....:-D
 
reklama
Dzisiaj czeka mnie baardzo ciężki dzień, ostatnie pranie, pakowanie ... jeszcze muszę jechac do UP się podpisac (co prawda podpis mam dopiero jutro ale chyba nic się nie stanie jak zrobie to dzisiaj) i wieczorem wyjeżdzam nad morze (samochodem, 4 osoby + pies). :baffled:
 
Do góry