reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Hej Babulki!:-D

wrrr..ale tu dziś nerwowo:-). Nie denerwujcie się...:-)

Kroptusiu-zdrówka życzę i nie zapomnianych, pięknych chwil z Dzieciątkiem:-D

A u mnie nocka przespana jak zwykle w połowie. Kaszel mnie chyba zadusi...ale daję radę. Nóżki ściskam nadal:-D Jeszcze troszkę a będziemy wszystkie już wrześnióweczkami i to prawdziwymi:-D. Sierpień już się prawie kończy;-)
 
Ja w ramach odreagowania pojade chyba pralke sobie kupic ... bo teraz to pewnie codziennie bedzie szla w ruch :-D a mam jeszcze takie starocie ze na prad nie wyrabiam... Tylko ja sie kompletnie nie znam i nie wiem jaka wybrac... moze wy mi cos doradzicie ???
 
Liiviia-mogłaś szybciej wspomnieć:-). Mój M pracuje w media-zrobiłabym wywiad na temat pralek....:-D
Ale jest w pracy teraz...więc lipa:dry:
A w ogóle co to za sposoby na nudę i brak humorku?:-Dhihihih..ja jak nie mam dnia to funduję sobie..kosmetyki:-D:-D:-D
 
Ja w ramach odreagowania pojade chyba pralke sobie kupic ... bo teraz to pewnie codziennie bedzie szla w ruch :-D a mam jeszcze takie starocie ze na prad nie wyrabiam... Tylko ja sie kompletnie nie znam i nie wiem jaka wybrac... moze wy mi cos doradzicie ???
ja z reka na sercu polecam pralke Whirlpool AWO/D 4520/P kupilismy ja z M jakis miesiac temu spisuje sie swietnie i jest w przystepnej cenie a firma ma renome my zaplacilismy za nia 1150 wiec chyba sie oplaca ? tez kupilismy z mysla o dzidce nowej bo bedzie prania duzo a stara padla na amen milego zakupowania
 
jeśli chodzi o praleczkę to my mamy Boscha takiego na 4,5 kg wsadu (40x60) w sam raz do łazienki w bloku. Praleczka na prawdę godna polecenia ze względu na oszczędność wody i energii. ;-)
 
reklama
Liiviia-mogłaś szybciej wspomnieć:-). Mój M pracuje w media-zrobiłabym wywiad na temat pralek....:-D
Ale jest w pracy teraz...więc lipa:dry:
A w ogóle co to za sposoby na nudę i brak humorku?:-Dhihihih..ja jak nie mam dnia to funduję sobie..kosmetyki:-D:-D:-D


Ja tez pracuje w media :tak: ale wolalabym posluchac takich sprawdzonych rad uzytkownikow :happy2:
 
Do góry