reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam sie dziewczynki,

Tomus nakarmiony, przewiniety i zostawilam go na chwile kolo spiacego taty by zrobic sobie kawke, wracam a ten spi...no w koncu spioch po tacie hihi :-) Wpadlam sie przywitac i troche porobic zaleglosci kompowych...nocki mam w miare bo maly potrafi zasnac o 9 a wstac o 5 rano czasem pada po 24 i dzis spac m.in do 6 :-) gorzej z moimi cyckami po takiej nocy trzeba od razu podlaczyc sie pod malego....

Wklejam pare fot Tomcia ktory tylko praktycznie jeeeeee i spiiii....:-)
 

Załączniki

  • DSC00053.jpg
    DSC00053.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 56
  • Obraz 007.jpg
    Obraz 007.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC00050.jpg
    DSC00050.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Dziendoberek ;-) ale dzis pospalam :tak: szybciutko wczoraj zasnelam i tylko raz do kibelka wstawalam :tak: chyba tak musze sobie co 2 dzien budzik na 5 ustawiac wtedy bede padac jak mucha na nastepna noc :-)

Miniczka sliczna córunia :tak:

A co do tej wanny to tez biore zazwyczaj prysznic mam nad wanna zaslonke i wio :-D wtedy ruchy nieograniczone ale tak mi sie marzylo polezec w wodzie mialam tez nadzieje ze sie poglebia skurczyki a tu nic :no:

Dzis u mnie chlodno fajnie :tak: ale w sumie jeszcze wczesnie mogloby tak byc przynajmniej do lekarza nie dojade zapocona i zasapana :-D
Śnil mi sie dzis czop taki wielki :-D to juz taka obsesja :-) Wogole obsesja u mnie jest juz BB aby sie obudze jeszcze oczu nie otworze juz mysle co tu ktos napisal i co ja mam do napisania :-) ide teraz na sniadanko :tak:
 
Kurcze jak widze zdjecia bobaskow to tak wam zazdroszcze :tak: Kroptusia dobrze ze juz w domku i wszystko lepiej a synek fajniutki a jaki duzy !! ;-)

Dziekuje...dopiero teraz czuje ze dochodze do siebie po porodzie ale bardziej psychicznie...A maly no urodzil sie 3750 :-) troszku stracil i znow nadrabia, za to ja gubie bo zostalo mi 2 kg do wagi sprzed ciazy, choc to nie jest najwazniejsze czuje ogromna ulge jak juz nie mam brzusia a mialam mega spory :-)
 
Kroptusia- rewelacja że tak szybko wracasz do formy ( i psychicznej i fizycznej) :-D synek cudny ;-)
moniczka - córcia rozkoszna, niedługo ureguluje się i dzien będzie dniem a noc nocką:tak:
 
Kroptusiu słodziutki ten twój śpioszek:-):-) pozdrawiam
Moniczkaleg twoja mała też jest cudowna.. mała księżniczka... a tata jaki szczęśliwy:-)
Życzę wam dużo zdrówka oczywiście i dla maluszków... czekajcie na nas już niedługo bedziemy wymieniac się doświadczeniami :tak:

Tak wogóle to witam ponedziałkowo :-)
Ja miałam koszmarną noc od 22 do 1 miałam staszne skócia i ciągniecia w szyjce ból niesamowity jeszcze nigdy tak bardzo nie bolało:oo: a jeszcze gorzej było jak mały się wiercił a robił to chyba na złośc 10 ruchów na minutę koszmar:crazy: wczoraj byłam na niego zła ale już dziś mi przeszło:tak:
Mężusiowi też się dostało i poszedł spac:sorry:
Moje dzieciątko dostało dziś od taty zakaz rodzenia się bo jest koniec miesiąca i tatuś musi zamknąc miesiąc :wink: może nam się uda hehe wkońcu jutro 1 września:-)
A dziś wizyta i już się stresuje. Miłego dnia mamuśki:-):-):-):-):-):-)
 
Kroptusia ja bylam w szoku po tych twoich przejsciach a powiedz takie powiklania to po prostu sie tobie trafily czy moze to przez lekarzy?? W zaufanym szpitalu rodzilas?? Powiem szczerze ze nie slyszalam jeszcze zeby ktos az tak cierpial :-(
 
reklama
Do góry