reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja właśnie wróciłam od mojego gina, jak to stwierdził "zbadał mnie dziś po znajomosci", czuję się jak zgwałcona, napchał sie palców ile mógł, wymasował szyjkę, myślałam że się pokicham albo go skopię na tym fotelu,ból okropny, bynajmniej jak stwierdził są warunki już do porodu, więc mam sie jutro stawić na 9 do szpitala i spróbujemy rodzić, dziś po takim "badaniu" powinny się pojawić skurcze i bóle, z resztą boli mnie i tak już extra, w razie co jak by się coś działo to mam nie czekać, a jak nie to jutro idę na dyżur do niego. Ostrzegł, ze moge po takim masowaniu plamić, bo szyjkę pomaltretował. Naprawdę masakra, ale wolę z nim rodzić jak mają mnie gdzieś odesłać czy jak.
Poza tym śpię na stojąco, mąż pojechał szkolić, wiec ok 13 pewnie będzie, po południu fundnę sobie dłuuugi spacerek, moze wieczorem serduszkowanie i oby dać radę.......zaczynam sie bać!
 
reklama
Hej dziewczyny. Znów nie było mnie 2 dni i znów nowe dzieciaczki się pojawiły:-) Już nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie też urodzę,ale gin mówi, że pewnie doczekam do terminu a to jeszcze 3 tyg:baffled:
 
Karina, gratuluję, moja dzidzia to się chyba nie zdecyduje za szybko.
Dziewczyny, powiedzcie proszę, co to znaczy serduszkowanie, bonie mam bladozielonego pojęcia.
a co do tych drętwień, to ja tez mam szczególnie prawej ręki, ból okropny, ale fakt musiałam się przyzwyczaic, bo tez mam juz z miesiac jak nie dalej.
 
Karina, gratuluję, moja dzidzia to się chyba nie zdecyduje za szybko.
Dziewczyny, powiedzcie proszę, co to znaczy serduszkowanie, bonie mam bladozielonego pojęcia.
a co do tych drętwień, to ja tez mam szczególnie prawej ręki, ból okropny, ale fakt musiałam się przyzwyczaic, bo tez mam juz z miesiac jak nie dalej.

jot79 .... serduszkowanie to seksik :-D:-D Mnie ostatnio gin zalecił codziennie bo tylko to może przyspieszyć poród według jego wiedzy
 
Mój lekarz zdecyduje, może najpierw wymasują szyjkę jeszcze raz, w razie co pewnie podadzą jakiś czopek, często zakładają cewnik foleya na rozwarcie, czy podłączą oxytocynę i bedzie starał sie wywołać. Ma jutro dyżur, wiec wolę być pod jego opieką, dziś powiedział, ze powinny pojawić się skurcze, wiec jutro zobaczy co da sie zrobić. On nie wywołuje na siłe jak nie ma "warunków", żeby na cc nie kończyć, dlatego dziś mnie tak fest zbadał, czy to da sie ruszyć, czy nie i w razie co jutro spróbuje coś pomóc i rozkręcić. Ja jestem za bo chcę być pod jego opieką do końca, a powiedział, ze to i tak ostatnie chwile i w razie co dziś w nocy też moze się zaczać. Czop dalej odchodzi więc rusza sie i tak.
 
witam i ja po nieprzespanej nocy:crazy: wstawałam 17 razy do kibelka miałam masakryczne skurcze, brzuch się stawiał, plecy bolą:no:, no i jeszcze jakiś dziwny objaw mam... mdleją mi ręce i nogi ...koszmar:confused2: mam juz dosc myślałam że może się zaczyna a tu nic.....
szyszunka ja też miałam takie super nieprzyjemne badanie jak ty:sorry: i przez 3 dni miałam plamienia a tak nic się nie działo:rofl2:
jot79 serduszkowanie to sexik:-)
poczytam was później ide po kawe:tak:
 
reklama
Do góry