reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witajcie dziewczyny.

Ja jak zwykle nie mogę spać a brzuszek mi już strasznie przeszkadza.
Nogi mam spuchnięte aż do samych ud , dzieci próbują się wiercić ale nie są wstanie więc się tylko przepychają a ja czuję każdy ich ruch dość boleśnie.
Idę na cesarkę 9 września ale zastanawiam się czy dotrwam do tego terminu. Nawet leżenie sprawia mi już problem.
Tak mówiłyście o tej pełni i co – żadna nie urodziła. :-)
Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom a ich bobasom życzę dużo zdrowia i mamusinego ciepełka.

A oto mój bliźniaczy brzuszek – jeśli to można nazwać jeszcze brzuszkiem.

https://www.babyboom.pl/forum/members/romcia81-50616/albums/38-tydzien-ciazy-2065/picture9980.jpg

https://www.babyboom.pl/forum/members/romcia81-50616/albums/38-tydzien-ciazy-2065/picture9979.jpg
 
reklama
kochane u mnie sie zaczyna chyba, biegunka, wymioty, bóle okropne krzyżowe od 01.00, skurcze silne, choć nieregularne, ide na 9, mam nadzieję, ze szybko pójdzie.
trzymać kciuki.
 
Witam weekendowo i w dwupaku oczywiści.Byłam wczoraj wieczorem na KTG.jakoś leciutko ta kreska od skurczy się unosiła,ale uniosła sie:eek:Położne powiedziały żebym przyjechała jutro a mój ginekolog żebym zjawiła się w niedziele po obiadku:eek:i kogo słuchać?Moje Kochanie stwierdziło że pojedziemy w niedziele:-)Dobrze że jest komu decydować.heh.Spałam dziś mało,ale jakaś wyspana jestem:-)A tak wogle to mój Misiek stwierdził że urodze w niedziele w nocy-czyżby miał jakieś zdolności dodatkowe oprócz tych które znam:eek::-D:-DMiłego dnia wszystkim życze
 
kochane u mnie sie zaczyna chyba, biegunka, wymioty, bóle okropne krzyżowe od 01.00, skurcze silne, choć nieregularne, ide na 9, mam nadzieję, ze szybko pójdzie.
trzymać kciuki.

To ja trzymam kciuki:-)
kobietki a co tu tak cicho dzisiaj??Czyżby wszystkie na porodówce??Poczekajcie na mnie pujde z Wami z miłą chęcia.....hehe
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja w sobotni poranek i oczywiście w dwupaku:sorry::-)
Widac na moje dziecie nawet pełnia nie działa:-) wczoraj dostałem gratis 4 skurcze co 30 min i bolały mnie plecy to myślałam że się rusza a tu ciiichooooo:eek:
Czekamy dalej :rofl2:
Mówie dziś do męża żeby do pracy nie szedł:tak: a on jakbyś rodziła to bym został:-D a tak jak niechcesz to siedz sobie sama:sorry: hehehe
Mnie się wydaje że synuś czeka do 8 bo to nasza druga rocznica ślubu A co tam :-)

SZYSZUNKA To ja trzymam kciukasy żeby szybko i bezboleśnie poszło :-):-):-)
Trzymaj się kobitko :tak:
 
A ja z takim pytaniem nietypowym-umiecie odczytać te diagramy z KTG??Bo mnie strasznie te wskaźniki flustrują:eek:Się znaczy chciałabym wiedzieć o co w nich chodzi.Ze pierwszy to tętno mojego szkraba to wiem.Ten drugi jest od skurczy ale nie rozumiem od jakiej ich wartości zatrzymują w szpitalu.Bo najwyższa wartość wynosi 60 najniższy oczywiście 0:eek:a tak patrząc na średnią surczy to wynoszą one 40.Na studiach miałam odczyt EKG ale KTG to troche ciemna magia dla mnie hehe.No i w niedziele z nowu na KTG;-)Jak się oriętujecie to dajcie znać bo dziś cały internet prawie przeszukałam ale nic konkretnego nie znalazłam:no:
 
reklama
Witam weekendowo. Szybko wczoraj zasnelam ale chybe ze 6 razy wstawalam do kibelka :eek: dzis zimno i pochmurno i mi sie to podoba :tak: No to ile sie rozpakowalo ??? ;-) Ja juz po sniadanku kakao i chalka z maselkiem :tak: czuje sie jak dziecko po zdrowym sniadaniu :-D a teraz cos mnie brzuch boli tak jakby skurcze ?? :confused:

Szyszunka trzymamy kciuki !!! jak dzis urodzisz to pewnie wyjdziesz tego dnai co mnie poloza :-) bo jak we wtorek na mnie padnie to akurat 3 doby u ciebie :tak:

U mnie juz sie zaczyna 40 tydzien ... a wiec ostatni kurcze tak sie tego oczekuje a teraz mnie taki jakis sentyment bierze ze juz koncowka i brzuchola nie bedzie ;-) a tak mi sie fajnie chodzilo z brzuchem wypietym tak dumnie :-D a teraz bede sie chowac przed ludzmi bo mi tylko zwal tluszczu zostanie a kto tam wie ze to po ciazy :zawstydzona/y: polowe ciuchow musze schowac bo juz tych dopasowanych bluzeczek nie zaloze ... na brzuszku tak ladnie opinaly ale na "oponce" juz fajnei wygladac nie beda :-D trzeba w jakies worki zainwestowac jako bluzki teraz ;-) dzis mam w planach zrobic ostatnie pranie poprawie torbe do szpitala i wio !!!
 
Do góry