reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Jogobelka- ja to jeszcze mam chwiiile :-)
niech dziewczyny rodzą, najlepiej szybko bez wielkiego bólu, w przyjemnym otoczeniu pod okiem wsapniałych położnych. To moje zyczenia dla wszystkich:tak:
 
Nie no jeszcze ja jestem tylko śniadanko musiałam wszamac:-)
Witam . To juz chyba czwartek:sorry: oczywiści nic poważnego się u mnie nie dzieje poza stawianiem się brzucha co pare minut... standard:eek:
Trzymam kciuki za Romcię i córeczki:-) - masz wspaniałego męża...szczęściara z Ciebie:tak:
Szyszunka super że już w domku. współczuje takich przeżyc:confused2: najważniejsze że już masz wszystko za sobą:-)

To co iwonko rodzisz dziś i nas tu zostawiasz... przypominam ze wrzesień na 30 dni a dzis dopiero 10!:confused: a wy już prawie wszystkie z dzidziulkami

Pewnie dzis urodzą jeszcze ewusek i anek :tak:
 
Witam! Syla24 jest nas jeszcze trochę tylko że mamy terminy na koniec wrzesnia:tak:, a już zaczyna mnie irytować to, że wszyscy mówią TY JESZCZE Z BRZUCHEM:wściekła/y:, a to jeszcze tyle czasu nie chcę myśleć co to będzie jak "przenoszę" chyba z tobą do tej piwnicy pójdę;-).
 
Ach zapomniałam wczoraj byłam na ktg... wszystko ok skurczyki się zapisały ale miałamtylko takie małe ponad 40 więc spoko... dodam że nawet ich nie czułam:eek: tylko mąż mi mówił ooo skurcza masz:rofl2:

Dziś na 18 jade do kliniki na badanie bede... miała usg i gin zobaczy jak tam szyjka... i chyba poproszę o ten masaż szyjki:dry: to może coś się ruszy ... Dziewczynki długo trwa taki masaż... bo ostatnio jak byłam to coś gin tam stymulował i bardzo bolało ale niewiem czy to to ? później miałam takie brunatne upławy przez 3 dni:confused2:
tak wogóle to marze żeby już tam zostac :tak: jutro mija tydzień jak jestem po terminie ale znając mojego gina to Mam jeszcze Duuużo czasu ... i powie Pani Sylwio my tu nic nie bedziemy przyśpieszac dziecko samo zdecyduje kiedy wyjsc!:crazy:
Aj ten mój Filipek ... uparciuch jeden:-)
 
Witam! Syla24 jest nas jeszcze trochę tylko że mamy terminy na koniec wrzesnia:tak:, a już zaczyna mnie irytować to, że wszyscy mówią TY JESZCZE Z BRZUCHEM:wściekła/y:, a to jeszcze tyle czasu nie chcę myśleć co to będzie jak "przenoszę" chyba z tobą do tej piwnicy pójdę;-).

No zapraszam wszystkie zdesperowane z brzuszkami... to ja ide zaniose jakieś krzesełeczka, leżaczki, telewizorek, jedzonko, zaprosze jakiegoś przystojnego gina jakby któraś chciała wyjś z imprezki hehe:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry