reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Powodzenia.... to na pewno będzie "TO" więc głowa do góry i odwagi:-)
U nas nawet 1/2 oznaki zbliżającego się porodu więc szczerze zazdroszczę Wam kobietki. My czekamy i czekamy... mam nadzieję że małemu tylko data 13-ego się nie podoba a 14 już będzie ten właściwy;-)
 
Syla jak fajniutko,ze masz Filipka juz obok :rofl2: Gratuluje raz jeszcze ;-)

A ja dzis rodzinnie dzien spedzilam.. 7 latek ammy dzis z mezem odkad sie spotykalmy :-D
 
Witam wrześnióweczki ponownie

Dzisiaj Romcia czuje się już znacznie lepiej.Wstaje o własnych siłach z łóżka,dostaje normalny obiad.Ma wzdęty brzuch więc lekarze go kontrolują cały czas.Obie nasze córeczki mają żółtaczkę więc kurują się cały czas w szpitalu z mamusią.Wczoraj pierwszy raz karmiłem dziewczynki a dzisiaj już zmieniałem pampersy,przebierałem i karmiłem.Julitka zasnęła w moich ramionach.Amelka smacznie spała w wózeczku szpitalnym.Malutkie są cały czas doglądane przez lekarza.Nie mogę się doczekać aż moja rodzinka będzie w domciu.Konrad.
 
Romcia81 no to super! Jak się czyta Wasze słowa to aż cieplej się robi na serduszku w ten chłooooodny poranek! :happy2: Życzę szybciutkiego powrotu do domciu!



...chyba niewiele nas już tu zostało, co? :-(
 
Dobrze ze z Romcią juz dobrze! jeszcze chwile panie Konradzie i będziecie razem w domku:-) a Romci możemy na prawdę pogratulować wspaniałego męża!!!!!!!

beszamelowa jeszcze nas tu parę jest;-) ale już polowa września- jeszcze trochę i się wszystkie rozpakujemy:tak:

Wczoraj byliśmy u teścioff i usiadłam w kuchni na czymś mokrym i mowie teściówce że mam mokre spodnie na tyłku a ona w panice wola - Marcin wody wody!!!!! M leci do niej i pyta co się dzieje ??pic ci się chce???:-D:-D:-D a ona- nie Kasi wody odeszły!!! więc już cały dom w panikę wpadł.....tak to jest jak się dokładnie ciężarowek nie słucha:-D:sorry2::sorry2: zanim im wytłumaczyłam to już prawie po pogotowie dzwonili ale się uśmiałam:-D
 
reklama
Dzień dobry Wrześniówki!!!!!!!!!:tak:

Zaczynamy kolejny tydzień........oby ostatni w tym wątku.;-)Dla mnie to będzie już 41 i nie wyobrażam sobie kolejnego tygodnia z brzuszkiem.:no:Ale nie dzieje się u mnie nic co zapowiadałoby zmianę.:no:Dziś mam usg i wizytę u gina ale niczego się nie spodziewam.W czwartek mam iść do szpitala i być może mnie zostawią Jeśli na leżenie na patologii to się nie zgodzę chyba ,że chcieliby wywoływać.Mam w domu dwójke małych dzieci i jeśli nie będzie to niezbędnie konieczne to szpital jest ostatecznością.
Została nam Wrześniówki ostatnia prosta!!!!!!!Tyle już przeszłyśmy to i te kilka dni wytrzymamy!!!!!!!:tak:
 
Do góry