reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
dobry
ja juz o 3ej obudzilam sie dosc wyspana-ale zaraz pojde jeszcze pocwiczyc oko-moze sie uda ;)

dzis snilo mi sie ze bardzo mi sie chialo siku i zaczelam robic we snie- i dobrze ze sie obudzilam bo mialabym co sprzatac;)- ale zdazylam
tymczasem
 
Dzień doberek w weekendzik:-)
U nas nocka bez większych wrażeń choć nie ukrywam że liczyłam na jakieś skurcze chociaż no i poród oczywiście.

Miłego dzionka życzę wszystkim oczekującym a w szczególności przeterminowanym;-)
 
Witajcie wrześnióweczki.

Wczoraj wróciłam do domciu z dziewczynkami.W domu czekały na mnie kwiatuszki od męża i dziadkowie dziewczynek.Po przebraniu i nakarmieniu córeczki trafiły do swojego łóżeczka.Mamy pierwszą noc spędzoną w domciu już w czwórkę za sobą.Amelka i Julitka niedawno jadły a teraz sobie smacznie śpią obok siebie skierowane buziami do siebie.Przy wypisie ze szpitala dostały pełną skalę punktów czyli 10 więc są zdrowe.Z żółtaczką też sobie poradziliśmy.Cieszę się że rodzinka jest już w komplecie.

Tak bardzo się bałam tej cesarki a to nic takiego strasznego nie jest.Trzymajcie się przyszłe mamusie - już naprawdę niedługo i zobaczycie swoje kluseczki.Świeżo upieczonym mamusiom gratuluję iżyczę dużej pociechy ze swoich skarbów.Jeszcze raz dziękuję za wasze wsparcie.

Romcia.
 
Witam weekendowo, ja po kolejnej prawie w całości przespanej nocy. Nic się nie dzieje, nawet małego skurczy-byczka nie mam od wczoraj :wściekła/y:No ale że mam obiecane, że to ostatni mój weekend z brzuszkiem to mam zamiar poświęcić go tylko mojemu M :-). Dziś będziemy się rozpieszczać :-D

Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki.
 
Romcia-witaj z powrotem dzielna mamusiu!Super że już w domku jesteś z córeczkami:-)Jeszcze raz serdecznie gratuluję podwójnego szczęścia! i życzę dużo siły bo przy 2 to masz 2 razy więcej roboty.
Ja dziś w końcu wskoczyłam na ''system jedynkowy'';-)a niedawno sie cieszyłam że 2 na początku-czas leci expresowo:-):-):-)
Skurczyki męczą mnie jak sie więcej ruszam albo chodzę-ale w ostatnich dniach kończyliśmy remont kuchni i musiałam-Maria nadal grzecznie siedzi w brzuszku i nabiera ciałka:-)
Miłego łikendu życzę wszystkim!
 
Witam się porannie
Wyspana, dopiero niedawno wstałam.
Dzisiaj ostatnia wizyta u Gin-ki, zobaczymy co powie. Trochę jestm podziębiona, niedobrze.
Witaj Romciu z dziewczynkami. Jak sobie radzisz sama z 2 dzieci? Masz kogoś do pomocy?Grzeczne są?
Oj, coraz nas mniej tutaj,
miłego dnia
 
witam sie...

olgha- Ty bedziesz chodziła w ciazy tak jak ja - gdybym urodziła wtedy gdy gin mówił,ze na pewno urodze, to bym juz miała miesieczne dziecko!

romcia - super,z e juz w domu,... wiem ze masz kupe roboty ale postaraj sie odzywac jak najczesciej!

a teraz ide sie umalowac by poczuc się piękna! :-D
 
reklama
witam weekendowo!!!

A u mnie coś zaczęło sie ruszać. Mam tylko nadzieję, że to nie kolejny fałszywy alarm, więc czekam spokojnie na coś mocniejszego. Tak od rana co 10 minut mam skurczyki. Skurczyki - bo jestem przygotowana na jakieś mocniejsze skurcze a tu tylko tak delikatnie w dole ...ale przy tym krzyż łamie - a to już jest nieprzyjemne i denerwujące.
 
Do góry