reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Henrietta moje cycuchy znacznie lepiej! Jeden juz jest idealny, a drugiemu malo brakuje... jeszcze troszku czuje cos.. Milo,ze pytasz ;-)

Jejq u nas tak sennie jakos ostatnio... mzawka, mgla, masakra jakas, w domu ciemno, zaraz swiatlo zapale...
 
A mój Borys dziś marudzi:sorry:. Spać jakoś nie chce w dzień, może przynajmniej w nocy za to pośpi sobie:sorry::confused2:. Zasypia najchętniej z pieluszką na główce:-D.
Nadrobiłam wątki poprzednie bo troszku mnie tu nie było;-).
 
Mi Julka tez wczoraj dała popalic. Całe popołudnie na rekach...tylko ja odkładalam krzyczała jakby ktos ja ze skóry obdzierał. A wieczorem była juz tak padnieta ze zasneła chyba w 5 min...oczywiscie krzycząc he he he
 
Witam mamusie....jestem ze śląska.... a moją drugą pociechę - córeczkę urodziłam 14 września.... starszy synuś za 2 tygodnie skończy 4 latka..... pozdrawiam Panie:-D
 
reklama
chyba nastal czas krzykow i placzu, moj Franek tak daje czadu ze szok
swoja droga polecam obejrzenie fotek z pierwszych dni po porodzie - ja dzisiaj ogladalam - usmiech na buzce sam sie pojawia - czas leci tak szybko....ani sie obejrzymy a bedziemy plotkowaly, o tym ze nasze dzieci paperochy pala albo na randki chodza.......
 
Do góry