reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Fredka trzymam kciuki za Alunie:-)
U nas tez cos sie poprzestwialo, głównie wczoraj, drzemki nie bylo i padł po 17 a o 3 w nocy obudzil sie oczywiscie wyspany, dzis tez nie bylo drzemki ale usnal o 20.Żeby jeszcze nie budził sie tak co chwila...:-(
 
reklama
Witam się i ja wieczornie;-)
u Nas też w sumie tylko jedna drzemka dwugodzinna- a druga to zależy, czasami jak np. dziś była 20 minutowa w aucie.
Zakupiłam herbatkę Herbatka dla niejadka- zobaczymy czy posmakuje... Po drugie jesteśmy na mleku Nestle Waniliowym jest od roczku, ale mamy pozwolenie na picie- jak to Pani dr powiedziała nadmiar wartości energetycznej nie zaszkodzi heheh Mleczko pyszniutkie, można śmiało pić:-)
 
Spóznione ale szczere życzonka dla Wikuli:)
U mojej małej tez spadek apetutu a tak wymyślam różne zupki, a ONa wybrzydza.
Co gorsza od kilku dni walczę z odpażona pucia. Oczywiście wietrzenie, zmieniam czesto pieluszkę, i smaruje najpierw używałam linomagu, zasypki alanatnu, teraz sudocrem... jezli to nie pomoże skonsultuje to odpażenie z lekarzem. Wczoraj jakby mniejsze zaczerwienie a dziś znów pupa czerwona:(( Robiłam tyllko jeden błąd wietrzyłam pupę ale smarowałam kremem a tak nie powinnam robić no nic jutro zrobię jak należy. Raz mała prawie pół dnia przebiegała bez pieluszki, oczywiście zrobiła niezpodziankę na podłogę, kiedy widzę że mała się wysila to biegnę z Nia na kibelek-od wczoraj na nocnik i udało nam się zrobić kupke do sedesu:)) Kiepsko śpi wydaje mi się że przez te odpażenie- jutro dodatkowo kupie balneum taki olejek do kąpieli- albo coś do atopowej skóry tak to kąpałam Ją w penatenie i myślałam ż e jest dobry. Jednak te straszne upały narobiły nampieluszkowego kłopotu
Acha podzielę się Moja przyjaciólka dwa tygodnie temu urodziła córcie-Amelekę 3880 62 długa:) Fajniusi krasnalek:)
 
Sarenko- współczuję. Odparzona pupka to nic fajnego:-(. Borys miał kiedyś troszkę -posmarowałam sudocremem i przeszło. A tak na marginesie jeśli mowa o pupkach to ja o pieluszkach może;-)- jestem strasznie zawiedziona huggisami:no:. Więcej ich nie kupię. Wcześniej mieliśmy dadę, a rewelacją dla mnie były bella. Przypadkiem kupił M huggisy, bo belli nie było-tragedia:baffled:. Pieluszka ciągle mokra, rzepy się nie trzymają, echh..i w ogóle takie jakieś "szmatki":baffled:.

A my dziś kończymy 10 miesiąc!:-)
 
reklama
elaine- 100 lat dla Boryska

co do odparzeń no niestety jest ciepło a pampki czy inne słabą cyrkulację powietrza mają. Ja staram się w domu zakładać młodej tetrę albo bez gaciorków puszczać ;-)
 
Do góry