reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Moja też w nocy je często dlatego powoli chcę już kończyć. Dziś na próbę przed snem dałam jej Bebiko, coś jej nie pasowało nie chciała na początku pić, ale po wielu próbach przyssała się i 120ml poszło. Zobaczymy ile pośpi, w nocy i nad ranem dam jej jeszcze pierś ale stopniowo będę zmniejszać ilośc karmienia piersią o ile dobrze przyswoi to mleko. Do kiedy dzieci piją takie mleko z butelki??? a przynajmniej do kiedy powinny? I ile Wasze dzieci wypijają ml mleka na noc i rano? Początkuje w tym temacie więc chciałabym wiedzieć;-)
 
u nas też wody 210 ml i 7 miarek mleka do tego 2 miarki kaszki ryżowej smakowej:)
i tylko w nocy i to na śpiąco bo smoczka od butelki nie weźmie do ust niestety
 
Igorku spóźnione buziaczki od cioteczki!!!!!
My właśnie wróciłyśmy z pobytu na działeczce. Fajnie było. Gdyby nie to, że Ala odgryzła guziki od miśka i miałam stresa, że je połknęła. Przez godzinę zastanawiałam się co z nią zrobić na koniec okazało się, że guzik leży niedaleko:-). Zdjęcia wstawię później jak się obrobię. A upał wychodzi mi już uszami. A i Ala woła mama i tuli się.
Na noc pije 210 mleka z kleikiem ryżowym, powtórka o 6 rano.
 
A mój Karol od dwóch dni zaczoł rozumieć i zaczyna płakac na nieznajoma twarz ale to jest taki przeraźliwy płacz że szok!!
 
Fredka moja Amelcia tez sie tuli :-) ach jakie to przyjemne uczucie :-) w ogole ostatnio taka sie zrobila fajniutka przytulanka i buziaki daje jak ja sie poprosi, czasem tez daje jak sie jej nie prosi:-), zazwyczaj jak ma isc spac wieczorem :-)
 
reklama
Do góry