reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
No Fredka duża ta Twoja Alicja, napisałam na zdjęciach, naprawdę wygląda na starszą.
U mnie też nudy włąsnie się zaczynam pakować w piatek jedziemy na mazurki, ale prognozy pogody są koszmarne, deszcz deszcz burza...Załamnę się jeśli się sprawdzi pogoda. Jedziemy ze znajomymi Oni mają córeczk e 6 letnią i roczną. Mili super się bawi z 6 leatka, bieganie i ganianie to ich zajęcie, natomiast roczną bije, boi się Jej nie przepada za Nią, a dlatego , że tamta chce przy niej wstawaić wiesza się na Niej i moja ucieka jak zobaczy,że raczkuje w Jej kierunku. Nie wiem jak wytrzymamy w domku z małym przedszkolem, dlatego modle się by była pogoda, żeby dzieciaki pobawiły się na dworku.majcie kciukasy, żeby pogoda nie zawiodła.
 
Eli ja też myślałam, że pytasz o moją Alę, bo kojarzę, że Twoja córa też coś waży ok. 10 kg. Więc jak coś napiszę: przy 10kg mierzy niecałe 80cm, a dokładniej 78 o ile dobrze sprawdziłam, bo mimo że mierzę przy ścianie to strasznie się wierci... 80cm z kucykiem ha ha. Drobinka z niej, ale może to dobrze lepiej żeby nie szła w moje ślady ;-) I właśnie lekarka dała mi skierowanie na badania: mocz i krew i mam problem nie wiem jak ja złapie mocz skoro ona do nocnika jeszcze nie zrobi. Jak Wy łapiecie? Oczywiście pytam mamy dziewczynek. Ogólnie póki co się nie martwię, bo je wszystko i w nocy jeszcze butle z mlekiem wypija. A jarzynowe zupki to jej ulubione, wyjada brukselki,,groszki i marcheweczki, aż miło patrzeć. Jedyne wciąż nie mogę znaleźć makaronu literek....
 
aaaaaa Zuzia tak o Twoją mi chodziło.. właśnie mi coś nie pasowało co fredka pisała.. a byłam przekonana, że to ona pisała, że 10kg mała waży! jakaś zakręcona jestem ostatnio..
no to ociupinkę niższa od Hanki jest Twoja mała.. no i Hania ma tylko trochę większą stópkę czyli widzę, że wcale nie ma jakiejś gigantycznej.. ona ma po prostu bardzo szczupłe te stópki jak dorosła osoba, a nie takie hobbity jak małe bobo więc może się wydawać długa.. sama już nie wiem.. ostatnio mam obsesję na tym punkcie! :(
 
Fredka to twoja Ala jest pokroju Zuzy :)
Zuza nosi spodnie na 104, ale tak mi ostatnio w pasie wyszczuplała, że wszystko jej z tyłka zjeżdża.

Czy mogę zapytać z jakiej dzielnicy Warszawy jesteś?
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki, jaki tu spokój ostatnio :-D
mnie wczoraj nie było bo caly dzień walczyłam z sesją brzuszkową.. całkiem ładnie wyszła, najwazniejsze że przyszła mama zadowolona i wróci jeszcze raz koło sierpnia/września na powtórkę w wersji XXL :-D

dzisiaj planowałam jechac na zawody konne ale coś pogoda sie nie spisała, wiec chyba tylko do znajomych na kawę wpadniemy..

moje dzieci meteopaci maja nastój jak pogoda oknem.. podły.. a ja do Nich dołacze cos czuję bo dopiero 9 a juz mnie za wszelka cene próbuja z równowagi wyprowadzić :-?
 
:))) Ja melduję się szybkiej kawce.
U nas noc jak zwykle z przebudzeniami-miałam plan taki, żeby przetrzymać małego i może nie kłaść go wcale na drzemkę-uwierzcie nie da się:dry:. Wstał o 6.30 a teraz był już tak marudny, że musiał iść "lulku". Może faktycznie pogoda tak działa?:dry: Gdyby nie sprzątanie i pranie, które na mnie czeka sama z chęcią pospałabym jeszcze;-).
 
reklama
Ala też dzisiaj marudna. Chciała tylko na dwór i cały czas ryk. Poszła spać koło 14 i nadal lula. A ja mam chwilkę spokoju czytaj sprzątam. Do chrzcin tydzień więc trzeba zakasać rękawy. Udało mi się uprać wózek przed deszczem. nigdy więcej jasnego wózka. Co za zmora...wiecznie brudny.
 
Do góry