reklama

Wrzesień 2010...

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2010' rozpoczęty przez wolfheart, 30 Grudzień 2009.

1. wolfheart

wolfheart ...:)

Zakładam trochę nieśmiało... i nie wiem, czy to się nie skończy sierpniem ;-) ale teoretycznie raczej pierwsze dni września.
    Mam nadzieję, że zaraz będzie wysyp i nie będę tu sama :tak: zapraszam :tak:

2. Kate_Bush

Kate_Bush Fanka BB :)

wolfheart wrześniaki 2008 rodziły się od sierpnia do października także wszystko przed wami.Na pewno niedługo dołączą do ciebie kolejne wrześniówki.Już teraz życzę wam spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania:-):-):-)

3. reklama
  4. wanilia_sky

wanilia_sky Przyjaciółki 2008

Po malutku dołanczam do wrześniówek 2010, dwa testy pozytywne, jestem pełna nadziei i obaw. Czekamy na kolejne mamusie :-)

5. czarodziejska

czarodziejska Zaciekawiona BB

cześć :)
    :-) wczoraj wyszedł test... jeszcze do mnie nie dociera... uśmiecham się cały czas

Ostatnia edycja: 31 Grudzień 2009
  6. wanilia_sky

wanilia_sky Przyjaciółki 2008

gratuluję :-) jak się czujesz? masz już jakieś objawy? Bo ja cierpię na bezsenność od paru dni,za nic nie mogę spać.Strasznie mnie to męczy

7. czarodziejska

czarodziejska Zaciekawiona BB

ja na razie nie mam objawów, tylko kawa mi nie smakuje jak dawniej...:szok:
    w poprzedniej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe objawy, więc może tym razem będzie odwrotnie :)

liczę na to, że nie będę mieć przykrych objawów, bo mój synek ma rok i tak absorbuje czas, poznaje świat i jest wszędzie, nie chce spać w dzień bo nie ma czasu itd. jak to roczniak ;-)
    Teraz od pół godziny pożera bohenek chleba :)

8. kingusia1991

kingusia1991 Fanka BB :)

Gratulacje i życzę wszystkim przyszłym wrześniówkom 2010 spokojnych 9 miesięcy :)))))

Przyszła lutówka 2010 :D

9. elesia

elesia Zaciekawiona BB

Witam!!! Ja również dołączę się do Was.Byłam dzisiaj na wizycie u ginekolog.Obliczyła mi termin porodu na 2 września:-)
    Pozdrawiam wrześnióweczki;-)

10. reklama
  11. elesia

elesia Zaciekawiona BB

Cieszę się,że mamy pewnie taki sam termin;-)

Ostatnia edycja: 31 Grudzień 2009
  12. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Witam Was Dziewczynki :) Ja mam termin między 29 - 31.08.210 :-) W sumie dni w tą czy w tamtą to żadna różnica ;-

Poleć forum