reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Wrzesień 2010...

wolfheart

...:)
Zakładam trochę nieśmiało... i nie wiem, czy to się nie skończy sierpniem ;-) ale teoretycznie raczej pierwsze dni września.
Mam nadzieję, że zaraz będzie wysyp i nie będę tu sama :tak: zapraszam :tak:

reklama

Kate_Bush

Fanka BB :)
Miasto
zachodniopomorskie
wolfheart wrześniaki 2008 rodziły się od sierpnia do października także wszystko przed wami.Na pewno niedługo dołączą do ciebie kolejne wrześniówki.Już teraz życzę wam spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania:-):-):-)

wanilia_sky

Przyjaciółki 2008
Po malutku dołanczam do wrześniówek 2010, dwa testy pozytywne, jestem pełna nadziei i obaw. Czekamy na kolejne mamusie :-)

czarodziejska

Zaciekawiona BB
Miasto
pod Warszawą, ale sercem w Gdyni
ja na razie nie mam objawów, tylko kawa mi nie smakuje jak dawniej...:szok:
w poprzedniej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe objawy, więc może tym razem będzie odwrotnie :)

liczę na to, że nie będę mieć przykrych objawów, bo mój synek ma rok i tak absorbuje czas, poznaje świat i jest wszędzie, nie chce spać w dzień bo nie ma czasu itd. jak to roczniak ;-)
Teraz od pół godziny pożera bohenek chleba :)

elesia

Zaciekawiona BB
Miasto
Zachodniopomorsie
Witam!!! Ja również dołączę się do Was.Byłam dzisiaj na wizycie u ginekolog.Obliczyła mi termin porodu na 2 września:-)
Pozdrawiam wrześnióweczki;-)

nnrszampan.gif

reklama
Do góry