reklama

Wrzesień 2010...

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2010' rozpoczęty przez wolfheart, 30 Grudzień 2009.

1. wolfheart

wolfheart ...:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zakładam trochę nieśmiało... i nie wiem, czy to się nie skończy sierpniem ;-) ale teoretycznie raczej pierwsze dni września.
    Mam nadzieję, że zaraz będzie wysyp i nie będę tu sama :tak: zapraszam :tak:

2. Kate_Bush

Kate_Bush Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wolfheart wrześniaki 2008 rodziły się od sierpnia do października także wszystko przed wami.Na pewno niedługo dołączą do ciebie kolejne wrześniówki.Już teraz życzę wam spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania:-):-):-)

3. reklama
  4. wanilia_sky

wanilia_sky Przyjaciółki 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Po malutku dołanczam do wrześniówek 2010, dwa testy pozytywne, jestem pełna nadziei i obaw. Czekamy na kolejne mamusie :-)

5. czarodziejska

czarodziejska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześć :)
    :-) wczoraj wyszedł test... jeszcze do mnie nie dociera... uśmiecham się cały czas

Ostatnia edycja: 31 Grudzień 2009
  6. wanilia_sky

wanilia_sky Przyjaciółki 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    gratuluję :-) jak się czujesz? masz już jakieś objawy? Bo ja cierpię na bezsenność od paru dni,za nic nie mogę spać.Strasznie mnie to męczy

7. czarodziejska

czarodziejska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja na razie nie mam objawów, tylko kawa mi nie smakuje jak dawniej...:szok:
    w poprzedniej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe objawy, więc może tym razem będzie odwrotnie :)

liczę na to, że nie będę mieć przykrych objawów, bo mój synek ma rok i tak absorbuje czas, poznaje świat i jest wszędzie, nie chce spać w dzień bo nie ma czasu itd. jak to roczniak ;-)
    Teraz od pół godziny pożera bohenek chleba :)

8. kingusia1991

kingusia1991 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratulacje i życzę wszystkim przyszłym wrześniówkom 2010 spokojnych 9 miesięcy :)))))

Przyszła lutówka 2010 :D

9. elesia

elesia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!!! Ja również dołączę się do Was.Byłam dzisiaj na wizycie u ginekolog.Obliczyła mi termin porodu na 2 września:-)
    Pozdrawiam wrześnióweczki;-)

10. reklama
  11. elesia

elesia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Cieszę się,że mamy pewnie taki sam termin;-)

Ostatnia edycja: 31 Grudzień 2009
  12. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Was Dziewczynki :) Ja mam termin między 29 - 31.08.210 :-) W sumie dni w tą czy w tamtą to żadna różnica ;-

Poleć forum