reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Kciukasy za Trxi i za Sarę :tak::tak::tak:
Ja dziś nawet wyspana , tylko raz wstawałam w nocy:szok::szok::szok::szok::szok:
Wczoraj wróciłam od znajomych obładowana , butle, smoczki, laktator, streylizator , zabawki :-) a to nie gwiazdka przecież.


ja ogladam na Ekino i tez sa limity bo szkoda mi kasy na wykupienie a tak jak Alcia piszesz mozna w przerwie cos zrobic:)

Ja na iplex.pl tam też jest sporo do zobaczenia , ja mam szczególne upodobanie do kina hiszpańskiego i czeskiego.

Tyle tu dziewczyn zachwala płyn z dronki, że chyba go kupię i wypróbuję, bo właśnie lactacyd mi się kończy.

zaraz się jakoś ogarnę i chyba do sklepu skoczę, po śliwki na powidła a i tak pewnie będę tu ciągle zaglądać ;-) miłego poranka dziewuszki i tym co mają wizyty życze samych dobrych wieści!!:-)
 
Witam porannie i kawowo

noc jakas do bani mialam wstalam cala opuchnieta ale na szczescie juz opuchlizna zeszla.Nic mi sie nie chce robic pewnie caly dzien przeleniu****e ,dziadkowie zabrali syncia nad morze wiec mam troche wiecej czasu dla siebie moze odwiedze fryzjera ?napewno by wypadalo;-)

SARAA , TRIXI kciukasy mocno zacisniete :-)

milego dziewczynki.
 
Angelus fajnie Ci - już z malutką po tej stronie, ja wszystko mam jeszcze przed sobą i coraz większego pietra.
Akderk miło mieć taką "gwiazdkę" w sierpniu - nie?
Saraa, Trixi - jestem myślami z Wami.
Emilia masz rację z tym fryzjerem, ja też muszę o tym pomyśleć bo potem to nie wiadomo czy się wyrobię w czasie.
U mnie nocka taka sobie, bo późno poszłam spać ale wstawałam tylko 2 razy, wczoraj znajomi stwierdzili, że brzuch mi opadł. Sama nie wiem czy opadł czy nie. Jutro mam wizytę, zobaczymy co się dowiem.
 
Witam szybciutko zanim reszta w domu wstanie.
Ja juz od 5:30 na nogach. Cos nie moge spac. Rano wstalam z olbrzymim bolem glowy i wielkim glodem:zawstydzona/y:
Juz o 6 bylam po sniadaniu. Szybko sie wykapalam i teraz probuje nadrobic zaleglosci. Jednak chyba nie dam rady, bo siedzac przy komputerze piecze mnie brzuch:baffled:
Czy ktoras z was tez mecza mdlosci? Nie wiem, czy to normalne, ale od paru dni codziennie rano mnie meczy :szok:
Trzymam kciuki za cesarke Sary i Trixi.
Mammi za ciebie tez kciukasy zacisniete.
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witam poranne ptaszki!
Trixi i Saraa - kciuki zaciśnięte!

Ja też już nie śpię. Zastanawiam się, co by tu zjeść na śniadanie? Chyba zacznę od kawy bezkofeinowej z mlekiem!

Mały tak fajnie pokopuje nóżkami, aż przyjemnie! Chyba tych delikatnych kopniaczków będzie mi brakowało po porodzie!

Ksiulka - na kiedy ty masz termin? Chyba jakoś pod koniec września?

Życzę wszystkim miłego dnia!
 
witam z rana
u mnie nocka do bani jakieś skurcze miałam brzuszek twardy dopiero ok 3 zasnęłam jak należy..
Sara ,Trixi trzymam kciuki mam nadzieję że już po wszystkim :)
mysia spokojnie najważniejsze jest to że jesteś pod opieką lekarza jak juz dziewczyny pisały teraz trzeba dotrwać tylko do soboty dasz radę :):-)
emilia ja też miałam iść w tym tyg. do fryzjera mam nadzieję że jeszcze zdążę bo mam leżeć w 2 tyg.
Akderk
to taki wcześniejszy mikołaj :) smoki wymienisz i będzie gitara, a co do płyny z biedr. to są 2 ja mam ten biały bo zawiera kwas mlekowy a jest zielone jeszcze więc sobie czytnij czy też ma ;)
wstrętna małpa trzymam kciuki za wizytę:tak:
Ritka ja mam niby wg Usg 22, wg okresu 28 a ty na kiedy masz?
 
pysia ja też często robie te ciasto Salceson, normalnie je uwielbiam, ostatnio tylko przystopowałam bo jak upiekłam to je tylko jadłam jadłam i jadłam :)

marbus, tosia gratuluje udanej wizyty

Anja78
, ja jak kupowałam stanik tez byłam w szoku że z rozmiaru 75C zrobiło się 75F, mam nadzieje ze po porodzie juz bardziej nie urosną

Mysia trzymamy kciuki, ostatnie dni lenistwa Ci zostały

Angelus to masz małą cycusiową pijawke :)

to dziś wielki dzień dla Trixi i Sary, ciekawe czy tylko dla nich :)
 
reklama
Do góry