• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wrzesień 2010...

asiek ale ta twoja córa dzielna kobita
olcia biedna ty mnie też ząb pobolewał ostatnio to brałam apap ale nie duża a paracetamol to niestety nie wiem ile mozna
kobitki dziś odebrałam moje wyniki moczu i o dziwo ja zawsze miałam bakterie w moczu to teraz ich brak ale napisali mi że jest w nim sluz co to może być czy to może być związane z tym czopem śluzowym co powienien odejść przed porodem czy jak już sama nie wiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
OLGADOM! Z tym ciśnieniem to trzeba uważać! Myślę, że lepiej by było to skonsultować z lekarzem! Trzymam kciuki, żeby było ok!

OLCIA! Współczuję!

ASIEK! DOROTKA! Gratuluję dzielnym przedszkolakom!!! Oby tak dalej!

GAJA! TOSHI! A jak Wasze dzieci po pierwszym dniu?
 
Olgadom - ja bym na Twoim miejscu z tym wysokim cisnieniem nie czekala :-( Lepiej to sprawdzic..

Olcia - wspolczuje...

Lilula - sluz w moczu dostal sie zapewne podczas porannej jego zbiorki do pojemniczka. Moim zdaniem to nic nie znaczy.

U mnie pogoda taka jesienna, ze wydaje mi sie ciagle ze wiatr przewroci mi drzewo na dom :-)
A ja poczytalam o zabiegach pielegnacyjnych Hausfrau i tez sie wymoczylam, wydepilowalam, wlosy pieknie wysuszone - tak w razie godziny "0"... :-)
 
no ja mam zamiar też sie dziś pogimnastykować, choć mi się tak nie chce..ale jak m wczoraj usłyszał to się zgłosił do pomocy na ochotnika, więc razem damy rade.. :-D ja dziś cały dzień w szlafroku... choc nawet gościa miałam, ale ja jestem w ciązy i dobre obyczaje mam w poważaniu :-D pogoda do dupy.. zimno, wiatr i leje.. a tu trza tyłek ruszyć i na zakupy pojechac.. a później na chwilkę do Mamy, bo ma dziś urodzinki :-)
Olgadom.. posłuchaj Dziewczynek..z ciśnieniem to nie przelewki.. po co za każdym razem jest mierzone??? więc Słońce.. sprawdź to...
Dorotko, Asiek100 no moje gratulacje tak kochanych i dzielnych Dzieciaczków
Olcia, biedactwo.. trzymam kciuki co by nie bolało..
o już nic nie pamietam...

OlciA - 500 mg
 
Olcia ojojoj, no i jeszcze ten ząb...cholercia no..współczuje.
Olgadom kochana takie cisnienie to raczej bym nie bagatelizowała...lepiej to sprawdzic u lekarza...a to ze cie ewentualnie połoza to tylko dla Twojego dobra i dzidzi.
Lilula ja ciagle mam sluz w moczu , mysle ze tego sie tak nie da uniknac całkowicie...chyba przez cewnik jakby sie siusiało to by było czyste bez sluzu czy pojedynczych bakterii.

A co do przedszkolaków, to moja mała bratanica tez dzis pierszy raz szła i moja bratowa tak sie denerwowała ze az zoładek ja rozbolał, a mała do niej "mamusiu nie denerwuj sie tak, widzisz ja sie nie denerwuje...ja sie pobawie z dziecmi a Ty sobie pójdziesz na zakupki"..hahaha mała cwaniarka noo...
 
Ostatnia edycja:
Ja też mówiłam wczoraj do P ,że od 1 września biorę kąpiel 3 razy dziennie, z depilacją ,maseczkami, peducurem i manicurem, potem fryzurka, make-up, żeby w razie czego być gotową, bo znając moje opanowanie to jak się zacznie to nie będę wiedziała jak się nazywam a mowa o pielęgnacji bikini, a studenci mogą być....jak to któraś , kiedyś napisała.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry