reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

my dziś 2 latka, zrobiłam tort Maksowi:

dsc0420modified.jpg


nie jest idealny ale nie miałam też weny ani wzoru i z głowy tegoż Elma robiłam, najważniejsze, że ma:-p
 

Załączniki

  • dsc0420modified.jpg
    dsc0420modified.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 38
reklama
gaja torcik śliczny :) ważne że elmo wygląda jak elmo :-D

najlepszego dla synusia w dniu urodzin :) dużo uśmiechu na twarzyczce i samych pięknych chwil :-) sto latek :tak:
 
hej :) a my znowu chorzy i ja i Kacper zakatarzeni że hej byłam dziś z małym u lekarza i płucka i oskrzela czyste temp. 36.6 a rozrabia jeszcze bardziej niż zawsze w dodatku jak kaszle to tak jak by szczekał więc podejrzewam że znowu coś go uczula :/ nie mam już siły do tych jego chorób:-(
GajA 100 LAT DLA MAKSA:-)
 
magdzik witaj w klubie moja też katar że spać nie może całą noc:-( do tego pokasłuje bo pewnie spływa jej do gardła :-( płacz i podwyższona temp:-( porażka na całej lini :-( zobaczymy jak bedzie w nocy i jutro bo daje jej witamine c i wapno no i krople nasivin i robie inhalacje z soli :-) czekam na lepszą nockę i poprawe zdrowia i apetytu mojego brzdaca:-) a no i broi tak jakby chora nie była ;-) także łącze się z tobą w bólu no i zdróweczka dla synusia :)
 
Beti zdrówka dla Julci ;-)
a ja kurcze nie mam pojęcia co mu jest od piątku dostaje lekarstwa inhalacje syropy witaminy i nic a nawet coraz gorszy ma ten kaszel po zachowaniu w ogólne nie widać że jest chory nawet wczoraj lekarz do mnie z tekstem po co ja z nim przyszłam bo wcale nie widać że coś mu jest dziś idę jeszcze do naszego pediatry a w środę do alergologa a jeszcze w dodatku ja się rozłożyłam jak by tego było mało:wściekła/y:
 
Dziewczyny zdrówka dla maluchów! No i dla Ciebie Magdzik!

gaja - tort świetny, zazdroszczę talentu ;-)

Wszystkiego naj dla wszystkich naszych wrześniowych bombli :)
My świętujemy jutro! Ale tylko torcik bo w moim stanie ciężko zaplanować imprezkę :-D
 
hejcio
dawno mnie tu nie bylo

Marta weszlam nawet na wrzesniowki 2012 zeby zobaczyc czy jeszcze w dwupaku czy juz po,poglaskaj brzunio od e-ciotki i szybkiego wypaku:-)
 
reklama
Dorotka :) jak miło że jesteś :tak:

marta blisko już oj blisko :-)

najlepszego dla wszystkich dwulatków :-)

a to nasza solenizantka z wczoraj :)
 

Załączniki

  • DSC05239.jpg
    DSC05239.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC05222.jpg
    DSC05222.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC05229.jpg
    DSC05229.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC05241.jpg
    DSC05241.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 56
Do góry