reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Gosia 211, twarda z Ciebie babka. Tyle złego Cię spotkało, a mimo to nie ma w twoich postach żadnych narzekań, żali. Naprawdę Cie podziwiam i Ciesże się, że już ci się z M. lepiej układa i trzymam kciuki, żeby było juz tylko coraz lepiej.
 
dzieki że tak myślisz o nas pozytywnie:tak: miło:tak:
Aco do testowania..to co Twoja mam taki niedowiarek???? JA moim jeszcze nie powiedziałam bo po co. Martwiliby sie i latali nade mną a mnie to denerwuje:dry: jak przjdę pierwszy trymestr i będzie bezpiecznie, to ogłoszę nowinę:tak: a co myślisz że jednak nie ejsteś w ciaży:confused::szok:

Widzisz Kerna musialam powiedziec bo nie mieszkam w polsce, jak juz wczesniej pisalam, i powiedzialam ze przylatuje do domu na miesiac zeby zrobic badania i isc do ginka. Nie wiem co mam myslec bo to moja pierwsza ciaza i nie wiem tak do konca jak to powinno wygladac, pisalam juz o swoich jedynych objawach (brak miesiaczki, bolace piersi - czasami to straszny bol ze sie dotknac nie moge - bol w podbrzuszu no i 2 pozytywne testy) i nie wiem czy to normalne ze tylko tym sie ta moja ciaza objawia... z tego co mi wiadomo to nie jestem na nic chora ani nie przyjmuje zadnych lekow zeby testy mogly mnie oszukac... Wiem tez ze kazda ciaza jest inna, wszedzie jest to napisane na kazdym portalu o ciazy i nawet Wy tu niejednokrotnie o tym tez mowilyscie. Nie moge sie doczekac wizyty u ginki zeby rozwial moje wszelkie watpliwosci bo jak tak dalej pojdzie to na serio zwariuje... :wściekła/y: a co do tego czy czuje ze nie jestem w ciazy to wlasnie kazda czesc mojego ciala mi mowi ze w niej jestem, z drugiej strony to dla mnie nienormalne zeby mnie piersi bolaly tyle czasu bez przerwy i az tak wiec napewno cos sie tam dzieje :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja też jestem za... jeśli dziewczyny chcą to niema sprawy!!:tak:
Poradzcie mi bo już niewiem co mam ze sobą zrobić, mam od wczoraj mega okropny, duszący suchy kaszel i jak narazie piję tylko herbatę z cytryną i miodem, ssam dropsy hallsy bo przynoszą ulgę, rutinoscorbin, pozatym czosnek jeszcze wieczorem wciągnęłam. Kaszel męczy mnie ogromnie, już mnie boli brzuch od ciągłych wstrząsów. Dzwoniłam do mojego G. o kazał mi brać SUPREMIN, doczytałam jednak że nie należy brać go w 1 trymestrze. Co ja mam kurna robić???
Mycha1, Moja lekarka, nie ginekolog tylko ogólna powiedziała ze w ciąży tylko ISLA, to takie tabletki do ssania które nawilżają gardło, polecane dla nauczycieli i spiewaków. mi pomagały.ostatnio kupowałam je w aptece za 14 zł chyba
Kerna, ja również popieram Twoją kandydaturę na moderatorkę. Musisz byc bardzo dobrze zorganizowaną osobą skoro przy niespełna 1,5 rocznej córci masz tyle czasu na udzielanie sie na forum.
 
Ostatnia edycja:
Dodatnie HBs oznacza wirus zapalenia wątroby
oooo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: przykro mi bardzo. NAwet nie wiem oco Cie zapytać. Jedynie to życze zdrówka:blink:
Madziunka spokojnie, jak czytałaś że każda ciaża jest inna to Twoja też do nich sie zalicza. Pojedziesz do gina i powie Ci wszytko co jest:tak: wiem że stres i strach -normalka:tak: Będzie ok!!! Ja też póki co czuję sie znakomicie jak na ciężarną! A pierwsza ciąża do był hardcore:no::no::no:
 
Jesli chodzi o moderatorki to jesli dziewczyny się same zgłosiły to jestem za :tak:
gosia211 ułoży się wszystko zobaczysz ;-)a już niedługo pojawi się drugie słoneczko :-D a twój maluszek to jak poważne ma mpd? który rodzaj? oczywiście jesli chcesz o tym pisać :zawstydzona/y:a wiecie co było przyczyną? życzę duzo siły i zdrówka dla męża i dzieciątka, tyle razem przeszliście, więc teraz powinno być już tylko lepiej ;-)
 
Kerna nie chcę Cię martwić ale mdłości pojawiają się najczęściej dopiero po 6 tyg. więc jeszcze wszystko przed tobą. :-D W tym czasie co ty ja też nie miałam żadnych objawów, dopiero mnie piersi zaczynały boleć :tak:
 
Dzieczyny, jesteśmy chyba rekordzistkami, nasze forum istnieje nie całe 3 tygonie, a juz naprodukowałyśmy 86 stron!!:tak:
 
reklama
Kerna nie chcę Cię martwić ale mdłości pojawiają się najczęściej dopiero po 6 tyg. więc jeszcze wszystko przed tobą. :-D W tym czasie co ty ja też nie miałam żadnych objawów, dopiero mnie piersi zaczynały boleć :tak:
od samego przeczytania tego posta mnie zemdliło:-D:-D:-D wiem ,że ejszcze mam czas na masakrę, ale póki co cieszę się tym stanem:tak::tak::tak: w pierwszej ciąży od kawy odrzuciło mnie bardzo wcześnie coś w 4tc i tak po kolei aż do herbaty i banana:-D:-D:-D teraz już końcówka 6tc a ja jem co chce....miałam tylko dłości jeden dzień. Oj mam nadzieję, że nie będę sie meczyć jak wtedy:zawstydzona/y:
 
Do góry