reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna moze akurat Ciebie ominą, każda ciąża jest inna ;-)ja męczę sie już drugi tydzień :zawstydzona/y:ale już powloi ustępują i dzisiaj wreszcie się najadłam :-D
 
reklama
oooooo to brawa dla fasolki, że taka ustępliwa;-) mnie Michał trzymał do połowy 4 m-ca od 4 tc.......nic dodać nic ująć:sorry2:
no to ty już limit mdłości wyczerpałaś :-D

Mam jeszcze pierwsze zadanie dla naszych moderatorek, proponuje zrobić listę mamuś z podaną datą porodu i najlepiej żeby była doczepiona do pierwszego wątku :tak: co wy na to?
 
Kerna, a może jednak masakra ciążowa nas nie czeka? Ja teraz też żadnych uciążliwości a w poprzedniej ciąży to jeszcze nie wiedziałam , ze jestem w ciąży( dowiedziałam się na początku 4 tyg. ) a już reagowałam na zapachy jak pies policyjny na lotnisku. I zapachy które dotąd lubiłam powodowały mdłości. Teraz nic...Więc może będzie nam to oszczędzone?
Może mądra matka natura nie katuje przy kolejnej ciąży uwzględniając, że przecież muszą zostać jakieś siły do opieki nad dwunożnymi krasnalkami?;-)

Co do moderatorstwa to ja popieram kandydaturę Kerny i Julki z prośbą błagalną o pilnowanie ładu i porządku. Jesteśmy tu niespełna miesiąc a już mamy naprodukowanych tyle wątków, na dodatek wiele z nich wkrótce umrze śmiercią naturalną- zachcianki. Za to pojawi się wiele potrzebnych: wyprawka dla maluszka, przygotowania do szpitala....i tak sobie myślę, że jeśli nie wprowadzimy jakiegoś systemu wątków to szybko zrobi się bajzel w którym trudno będzie odnaleść informacje gdy są potrzebne.
Proponuję utworzenie wątku:
Wyniki, badania , u lekarza- gdzie można znaleść prawidłowe wyniki na toxo itd.
Zakupy- czyli to co kobitki lubią najbardziej:tak:
Przepisy prawne: L4, becikowe, dodatki socjalne, Zusy i inne- z czasem te sprawy zdominują nasze rozmowy
Wyprawka dla malucha i wyprawka do szpitala- pamiętam, że w 1. ciąży rady doświadczonych mam były dla mnie nie do przecenienia
Wątek kulinarny- bo my tu gadu gadu, a jeść i gotować czasem trzeba:-D

Co o tym myślicie dziewczyny? Może zanim założymy jakiś nowy wątek skonsultujemy to z resztą dziewczyn? W końcu to " nasz domek" i miło jak jest porządek i łatwo coś znaleść:-)
 
dziewczyny co do listy to jest to mój wątek i tam zaznaczyłam, że zrobię taką ogólną listę jak już wszytkie sie powpisują:tak::tak::tak::tak:
Saly masz super pomysły, każdy chce mieć ładnie i bez śmieci, zobaczymy czy sie da zrobić. A takie wątki jak podałaś sa super i na pewno potrzebne...więc sie załozy:tak:
Każda sugestia będzie mile widziana, ale jeszcze moderatorkami nie zostałyśmy póki co;-);-)
 
jejciu dziewczyny ile Wy piszecie,normalnie jutro nie nadrobie po calym dniu pracy,ale ciesze sie ze tak nam sie dobrze gada:tak::tak:

A i dodam jeszcze ze tak do 26roku życia nie chciałam mieć dzieci bo mi z tym dobrze było, a teraz żałuje . Teraz przez ostatnie lata mielismy trudności z zajsciem . Teraz jestem szczęsliwa:-)ze sie udało i jest z nami fasolka:-)

Magi wszystko w zyciu sie zmienia,i nie mysl o tym czego nie chcialas mając 26 lat,najwazniejsze ze teraz jestescie szczesliwi i ze jest fasoleczka:tak:


Dziewczyny byłam dziś u gina na kontroli, mamy cudowną kruszynkę i serduszko bije jak szalone :-) Ginek powiedział że wszystko w najlepszym porządku i rośnie "chłop jak dąb albo baba" ;-) Duphaston mam odstawić, gdyby pojawiły się plamienia (oby nie) mam od razu wrócić. Następna wizyta za miesiąc, oczywiście jeśli będzie wszystko ok.
A co do moderatorek, jeśli są chętne to ja również jestem za.

super wiesci,jeszcze raz gratuluje:tak::tak:


Jak kerna i Julka maja ochote na zostanie m. to jestem za.
wiec postanowione?;-)

ja jestem jak najbardziej na tak:-):-):-)

Jesli chodzi o moderatorki to jesli dziewczyny się same zgłosiły to jestem za :tak:
gosia211 ułoży się wszystko zobaczysz ;-)a już niedługo pojawi się drugie słoneczko :-D a twój maluszek to jak poważne ma mpd? który rodzaj? oczywiście jesli chcesz o tym pisać :zawstydzona/y:a wiecie co było przyczyną? życzę duzo siły i zdrówka dla męża i dzieciątka, tyle razem przeszliście, więc teraz powinno być już tylko lepiej ;-)

Gosia twarda jestes,to fakt,a wszystko napewno sie ulozy:tak:

Dzieczyny, jesteśmy chyba rekordzistkami, nasze forum istnieje nie całe 3 tygonie, a juz naprodukowałyśmy 86 stron!!:tak:

to da sie zauwazyc podczas nadrabiania:tak::tak::tak:

jejciu ja nie moge sie doczekac wziyty u gina,mam 3 lutego i bedzie 10tc
a z wieczora to taka mala pilka mi wyskakuje:-D,nie da sie nie zauwazyc

dobra ja tez zmykam
do jutra i kolorowo-fasolkowych snow
 
Ostatnia edycja:
Matko, tylko trochę mnie nie było a tu tyyyyle naprodukowane.
Witam wszystkie nowe wrześnióweczki.
Popieram kandydatury na moderatorki, już widać że Julka i kerna są aktywne i sobie poradzą.
U mnie jak zwykle dom po przejściu Tornada a ja jako wredna matka, pani domu, żona i kochanka na bb pomykam :-p. Och paskudny ze mnie potwór.
W myślach widzę samą siebie, szrującą fugi i pieczącą ciasto dla m, na jutro do pracy. Niech te obrazy pozostaną w mych myślach. Zuaaaa.
magi super, cieszymy się razem z tobą. Taka ciąża to podwójna radość.
gosia ja paliłam w sumie przed każdą ciążą. Raz więcej raz mniej ale zawsze rzucałam od zaraz. Choć wiem jakie to czasem trudne. (małż mi obiecał, że rzuci jak się dowiedział o dzidzi ale coś mu nie wychodzi). Ty jesteś niesamowicie silna babka więc papierosy mogą ci naskoczyć. Z taka wolą walki na pewno dasz radę.
Mycha bidna. Może okłady?? Na lipcówkach jedna moja dziołuszka testuje jakieś z siemienia lnianego, ziemniaków itp. na dzieciaczku i podobno pomaga. A i nawilżanie powietrza koniecznie. No i do lekarza. Przecież przepisze ci coś do stosowania w ciąży. A isyropekz cebuli- pokroić jedna, zalać miodem.
madziunka no daj spokój, przecież ty wiesz, że w ciąży jesteś:-D A co do dużego bólu piersi- pewnie stanik już dużo za mały. A one tak sobie o zwykle nie rosną. Ech a w anglii masz taaaki wybór dobrze dopasowanej bielizny. Nie to co w polsce.
saly myślisz, że natura nas oszczędzi??? To może niech zacznie...:-p
 
reklama
Ja też jestem za... jeśli dziewczyny chcą to niema sprawy!!:tak:
Poradzcie mi bo już niewiem co mam ze sobą zrobić, mam od wczoraj mega okropny, duszący suchy kaszel i jak narazie piję tylko herbatę z cytryną i miodem, ssam dropsy hallsy bo przynoszą ulgę, rutinoscorbin, pozatym czosnek jeszcze wieczorem wciągnęłam. Kaszel męczy mnie ogromnie, już mnie boli brzuch od ciągłych wstrząsów. Dzwoniłam do mojego G. o kazał mi brać SUPREMIN, doczytałam jednak że nie należy brać go w 1 trymestrze. Co ja mam kurna robić???


MYCHA jakis homeopatyczny syropek.
 
Do góry