reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Hej dziewczynki. za oknem wraca zima, sypie snieg a ja bym chciała juz wiosne :)

Narazie bez mdłosci choc czasem jakies lekkie mnie dopadają :( za to zgaga i niestrawnosc zwłaszcza w nocy mnie męczy :( ( chyba musze zaczac cos lekkostrawnego jadac , zobaczymy czy to cos pomoze) co do checi to mam ogromne cały czas na barszcz czerwony z uszkami :)
 
Hej dziewczynki. za oknem wraca zima, sypie snieg a ja bym chciała juz wiosne :)

Narazie bez mdłosci choc czasem jakies lekkie mnie dopadają :( za to zgaga i niestrawnosc zwłaszcza w nocy mnie męczy :( ( chyba musze zaczac cos lekkostrawnego jadac , zobaczymy czy to cos pomoze) co do checi to mam ogromne cały czas na barszcz czerwony z uszkami :)
Masakra, za mną też cały czas chodzi barszczyk z uszkami <mniam>
 
Witam koleżanki
Ja strasznie nie wyspana wszystko mnie budzi.
Może to dlatego, że przez ostatnie kilka miesięcy spałam na wspomagaczu Lerivon a teraz zasypiam bez wspomagacza i jest to sen płytki.
Ogólnie czuję się ok.
Właśnie myje drzwi i sprzątam dom bo jutro mam kolędę od 15.
Nie wiem jak się wyrobie na 12 mam do ginekologa na 14.30 do psychologa a z rana musze jeszcze podejść do Sądu po jakies oświadczenie od kuratora ehhh i wysłać je mailem do mojego irlandzkiego adwokata.
Jutro czeka mnie napięty dzień.:wściekła/y:
 
U mnie ciążowy spokój na razie, poza ciągłym zmęczeniem.
Pyś miał 37 i nie poszedł do przedszkola a teraz broi:baffled:
No i z Tymim w takim razie dzisiaj na polko nniewyjdziemy
 
Gosia 211, twarda z Ciebie babka. Tyle złego Cię spotkało, a mimo to nie ma w twoich postach żadnych narzekań, żali. Naprawdę Cie podziwiam i Ciesże się, że już ci się z M. lepiej układa i trzymam kciuki, żeby było juz tylko coraz lepiej.
Olga dziękuję:-) niekiedy dołuję się i to strasznie ale zazwyczaj dochodzę do wniosku że nie warto tracić czasu na żale tylko coś zrobić w tym kierunku by było lepiej. Może to głupie ale w takich momentach mówię sobie że inni mają gorzej i sobie muszą radzić. Chociaż czasem dobrze się wyżalić. Ciężar z serca spada jak się komuś można wygadać.
 
reklama
gosia spoko;-) ja małego połozyłam i mam chwilkę luzu:tak: Gosia janse, że lepiej sie wygadać..po co dusić w sobie. A tak to zawsze pocieszenie u nas znajdziesz:tak::tak::tak:
 
Do góry