reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam:-) Nieśmiało dołączam do wrześnióweczek:zawstydzona/y:. Trochę się boje, bo to będzie moje pierwsze dzieciątko. Obecnie jestem w 7 tyg., dzisiaj właśnie byłam na badaniach i martwie się czy wszystko będzie dobrze:-( Ale jak widze, że Wy jesteście pozytywnie nastawione to ja też staram się tak myśleć:blink: Miłego dnia Wam życze.
 
reklama
Witam:-)
kobitki nie było mnie raptem 24 godz i tyle nadrabiania :-D:-D szok

My wrócilismy wczoraj późnym wieczorem z wrocławia i nie miałam sił wpaść do was, strasznie mnie muliło, więc wskoczyłam do łóżeczka lulu, niedawno co wstałam:szok:

Patryk niestety musi mieć wycięty migdał, mam nadzieję, że zdążymy to załatwić do porodu, zależy jak długo będziemy czekać w kolejce.

U mnie nadal mdłości i w związku z tym straszne lenistwo, aż sama na siebie jestem zła, że nic nie robię, ale nie mam sił
 
Dorotka - dzięki. Ja innej myśli nie chce do siebie dopścić:-) musi być dobrze:-)
MsDracula - w karcie od neurologa mam napisane MPDz-niedowład 4-o kończynowy. Podczas porodu doszło do niedotlenienia mózgu. Synek jak miał robione MRI to wyszło że ma uszkodzoną tak dużą część mózgu że inne, zdrowe części nie zdołają przejąć roli tych uszkodzonych i są małe szanse na znaczną poprawę. Ale ja w to nie wierze. Lekarze po porodzie dawali mu 3% życia a przeżył. I będę walczyć o jego zdrowie do upadłego:tak: Nie wiadomo co było powodem tak szybkiego porodu. Co lekarz to opinia. Zaden też nie powiedział na 100%, po prostu tak podejrzewają.Ale fakt że mam problem z nerkami, większość ciąży przeleżałam w szpitalu,dawali mi dużo leków i zastrzyków.
Kerna - a mi maly dziś wstał w złym humorze. Teraz też marudzi. Lecę wymyślić mu jakąś zabawę. Może ściganie się na czworakach:-D
 
Ja do gina idę jutro pewnie zapisze mnie na usg no i badanie krwi i moczu waga cisnienie jak zwykle na początku ciąży :-)
 
Witam dziewczyny:) dzisiaj dolanczam ja.... jeszcze nie bylam u lekarza ale robilam dwa testy i wyszly mi pozytywnie:) obliczalam wstepna date urodzenia dzidzi i jest to 20 wrzesien.... ale sie strasznie boje... chce zeby wszystko bylo dobrze.... pozdrawiam:):-)
 
Dzien dobry dziewczynki:)
Kurcze od wczoraj niezle naprodukowalyscie hihi, ja wczoraj kupialm sobie bilet do Polski na sobote takze w przyszlym tygodniu szybko do gina, to bedzie 6 tydzien mam nadzieje ze cos uda mu sie zobaczyc! Ja normalnie wpadlam w ciag zdrowego odzywiania marcheweczka, jakblko jogurcik brokulek :D wczoraj zgrzeszylam z pizza i jak juz wspominalam z kawa :D
 
reklama
od samego przeczytania tego posta mnie zemdliło:-D:-D:-D wiem ,że ejszcze mam czas na masakrę, ale póki co cieszę się tym stanem:tak::tak::tak: w pierwszej ciąży od kawy odrzuciło mnie bardzo wcześnie coś w 4tc i tak po kolei aż do herbaty i banana:-D:-D:-D teraz już końcówka 6tc a ja jem co chce....miałam tylko dłości jeden dzień. Oj mam nadzieję, że nie będę sie meczyć jak wtedy:zawstydzona/y:

Kerna Mi się wydaje że właśnie tak będzie już do końca, ja też w 1szej ciaży miałam masakrę z wymiotami i mdłościami. Tydzień przed spodziewaną miesiączką poczułam również wstręt do kawy, teraz jest super wypijam jedną dziennie i myślę że juz tak zostanie. Inne dolegliwości typu bolące cycuchy itd.. mogą być - najgorsze to te mdłości!!:tak::-)

hej dziewczyny ja tu pierwszy raz :D
i najprawdopodobniej będzie wrześniowe maleństwo jak jego mamusia :tak:

Witaj, witaj, zaglądaj tu jak najczęściej!!

Witam:-) Nieśmiało dołączam do wrześnióweczek:zawstydzona/y:. Trochę się boje, bo to będzie moje pierwsze dzieciątko. Obecnie jestem w 7 tyg., dzisiaj właśnie byłam na badaniach i martwie się czy wszystko będzie dobrze:-( Ale jak widze, że Wy jesteście pozytywnie nastawione to ja też staram się tak myśleć:blink: Miłego dnia Wam życze.

Witaj....Dlaczego nieśmiało? jesteśmy otwarte na nowe wrześniówki, im nas więcej tym lepiej!!:-):tak::tak::tak::tak::-)

Dziękuje wszystkim za rady, już jest odrobinkę lepiej, niechcę zapeszać bo zobaczymy co będzie wieczorkiem. Wczoraj naprawdę spanikowałam, co robić co robić, nałykałam się wszystkiego co tylko mogłby pomóc a co jest oczywiście mi dozwolone:-p Boże jak wspomnę ten syrop z cebuli, to masakra :-p:shocked2::shocked2::-p:tak::-)
Robiłam dzisiaj pycha pierogi - ruskie oczywiście:tak::-) mniam mniam!! teraz zasiadłam żeby troszkę odpocząć i poczytać zaległości. Strasznie jesteśmy szybkie to prawda, jeden dzien i tak dużo czytania:tak:;-)
 
Do góry