reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Olga trzymamy kciuki odezwij się, jak będziesz mogła.

A ja dzisiaj już troszkę lepiej się czuję, choć w nocy często się budziłam. No i przez to wczorajsze zmęczenie dzisiaj mi troszkę krew leciała z nosa, ale często tak mam jak jestem mocno zmęczona więc na razie się nie przejmuje.

Teraz sobie miętkę piję, chyba się od niej uzależniłam w ciąży hihi Zresztą herbaty różnego rodzaju mogłabym pić i pić. Choć słyszałam że nie za bardzo jest to w ciąży wskazane...
Teraz lecę chyba zabrać się za studiowanie literatury do magisterki, ech żeby mi się tylko tak chciało jak mi się nie chce :-D
kurcze ale ci zazdorszczę:-( ja to żadnych herbat nie mogę pić zaraz mnie rzuca do łazienki.. u mnie woda gaz i niegaz i cola a rano musowa kawka z mleczkiem......

a co do zakupków to właśnie czekam na zamówione z allegro jeansy i spodnie dresowe oraz tuniczkę która ponoć rośnie z brzuszkiem .........
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też czekam na zamowione jeansy :tak: a dzisiaj bylam u fryzjera i na zakupkach, od razu mam lepszy humor :-) gdyby nie to że muszę zaraz zabrać się za pisanie pracy, to świat byłby naprawdę piękny :rofl2:
 
A jezeli chodzi o zakupy to ja normalnie walcze sama z soba by nic nie kupowac poki nie bedzie wiadomo na 100% ze jest wszystko dobrze ,a juz tak mnie korci jak nie wiem :/
 
Dziewczyny! Ciesze sie razem ze wszystkimi, ktore mialy dzis badania. Ja tez wlasnie wrocilam z wieczornej wizyty i jestem przeszczesliwa. Przeziernosc karkowa w normie, serduszko wali jak szalone - prawie 180 na minute :-) Ogolnie to ciezko bylo zrobic badanie, bo dzidzia spala i za nic nie chciala odwrocic sie do nas noskiem.. Ginekolog musiala mnie troszke pougniatac po brzuchu - az w koncu sie udalo :-)
Potem juz tylko podskoki z radosci i kolacja z druga polowka dla uczczenia dobrych wiesci. Pozdrawiam i zmykam do wyrka.

Bardzo się cieszę :tak::tak::tak::-D:-D:-D

A pozostałe dziewczyny witam i gratuluję brzuszków :-) Moja Julcia urodziła się też we wrześniu :-)
 
Mnie tez cos wzieło na przegladanie artykułów dzieciecych w sklepach internetowych. co sadzicie o butelkach firmy Medela. Moja kumpela miała dla swojego wczesniaka i karmiła go długo tymi butelkami i bardzo zachwalała ze dzieciatko nie miało takich kolek duzych
 
kurcze ale ci zazdorszczę:-( ja to żadnych herbat nie mogę pić zaraz mnie rzuca do łazienki.. u mnie woda gaz i niegaz i cola a rano musowa kawka z mleczkiem......
..

ja tez nie,u mnie tylko 7up i wodaz gazem,dzis przehaftowalam pol nocy, caly dzien na bulce i ryzu. mam dosc tego rzygania, jestesm wykonczona i ciagle glodna
kiedy to sie skonczy???:-(
o wlasnie Karolinka zobaczylam ze jestes z Gdyni, bedziemy na spacery razem chodzic:tak:

Olga, 3maj sie ,pewnie to tylko hemoroid ,bedzie oki;-)
 
Ojojoj tylko sie zalogowalam a tu taki post od Olgi, Kochana, trzymaj sie i daj znac co i jak! Trzymam kciuki!

Gaja ja tez mam sklonnosci do tycia, ale stwierdzilam ze to nie czas na odchudzanie, takze jem jak jestem glodna, lub mam na cos ochote. Trudno najwyzej bede wielorybem ( Juz mam 69kg!!):-)

Co do zakupow t:-)o dzisiaj ogladalismy wozeczki i tez o lumpa zachaczylismy ale pelno bab i te zapachy bleeeeeeee, od razu ucieklam.
Dziewczyny, dajcie znac jak przyjda te jeansy z allegro, czy warto je kupic.

Ja wlasnie zajadam makrele wedzona z cebulka jajem i papryka czerwona, mniam!

Milego wieczorku zycze :-)
 
reklama
Do góry