reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
witam po długiej przerwie
ale naskrobałyście, nadrobienie trochę mi zajęło. Nie miałam czasu na zaglądanie codzienne, bo praca, praca i praca a potem dom, chory synek no i mnie teraz coś wzięło-leci z nosa i osłabiona jestem, więc wcześniej dziś z pracy wróciłam, ufff Kupiłam sobie syropek dla ciężarówek i zobaczę czy pomoże, mam nadzieję, bo praca czeka:(
Co do nk to też mam profil, jeśli któraś z Was chce to piszcie na priv, chętnie Was pooglądam:-)
 
Zauwazylam dzis , ze bardzo skora mi sie luszczy na piersiach czy tez tak macie i co uzywacie bo oliwka chyba juz nie dziala?
Saraa wlasnie tez wczoraj zauwazylam jak mi sie skora luszczy i tylko na piersiach, ale myslalam ze moze od chloru bo na basenie bylam. Posmarowalam nawilzajacym balsamem dove i na razie spokoj:-)
 
Korba pociesze cię, że ja mam taki ból/swędzenie.
Od pierwszej ciąży, nieznośne aż nogami cały czas ruszam.
Miałam robione to badanie żył ale ok.
Ale u ciebie może to coś tam być więc spytaj się gina. Może to zapalenie żył, albo cosś od nacisku na kręgosłup.
JolaMi wyniku BĘDĄ dobre.
Beniaminka pessar nie zając...skoro nic się nie dzieje. odpoczywaj i już.
skrzat ja już miałam spokój a teraz też mam cofkii...wystarczy, że zobacze jajko
ok maly juz nie da m wiecej poczytac i popisac pa
 
no i jestem po wizycie UFFFFFFFF
Bobas sobie fikał i jest przecudny:-) Ma 88mm i niby jest ok. Niby, bo jak już pisałam nie mierzyła go tak dokłądnie. Mam tylko długosć. No alewierze że ejst zdrowy i ma to co ma mieć:cool:
Szew trzyma. dowiedziałam się też że moja szyjka podczaszakłądania jak ona ja określiła była tak miękka że nawet rozlazła:szok::szok::szok: czyli bez tego nie donosiłabym:no: a teraz daje mi 95% szans:tak::tak:
 
reklama
Do góry