reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam woeczornie, wy tu o proszkach o prasowaniu, ja jeszcze nic nie poprałam i nawet proszku dzidziusiowego nie kupiłam, u nas dzis też upał, teraz juz chłodniej ale dalej czym oddychac nie ma.

nogi mi srasznie puchną i dłonie, aż szczypie i boli przy chodzeniu, nie mowiąc już o kręgosłupie :( czuję się strasznie, nie wiedziałam ze aż tak będe narzekac:-D
buziaki i zycze wszystkim miłego wieczorku
 
Unas sie ochlodzilo i mozna jakos wytrzymac. . Do naszej parafii przyjezdzaja jutro dzieci z rodzicami z Polski na wymiane polsko-niemiecka.I moj synus z racji tego , ze chodzi do katolickiego przedszkola i zna bardzo dobrze obydwa jezyki bedzie jutro caly dzien robic za tlumacza- ale jestem z niego dumna. Do jego przedszkola chodzi 10 dzieci z polskich rodzin i wyobrazcie sobie tylko 4 dzieci mowi po polsku. Nie moge tego pojac jak mozna nie uczyc dziecka jezyka ojczystego.

Do mam z Niemiec : jak chcecie gutschein na 22 % do C&A na wszystko (caly zakup) wazny do 31.08 to przyslijcie mi na priv swoj emeil
 
a wiecie, ze ja tez sobie nie zdawalam sprawy, ze ciaza to takie obciazenie?myslalam, ze to bardziej naturalny stan i przychodzi kobiecie z latwoscia...ale kazda z nas jest inna...


Saara - masz prawo byc dumna z synka:)ja mam dylemat, jak moje dziecko bedzie przyswajalo 3 jezyki, ale ponoc dzieci sa zdolne do wszystkiego tylko trzeba od poczatku stosowac jasne reguly..zobaczymy:)

milej nocy Mamusie i trzymajcie kciuki za moje jutrzejsze poranne wizyty:)
 
hej dziewczynki...
Ja dzis zalatany dzien miałam ze nawet mi ten upał nie przeszkadzał, ale jak juz wkoncu usiadłam to teraz czuje...o matkooo
Niby ma u nas w nocy padac, a jutro ma byc chłodniej...fajnie by było.
Gratuluje wizyt
 
HEY
cały dzień nie dawałam znaku życia...
Ale mam duuuzo pracy bo jutro 30 stka mojego m i imprezka!!!:-D
Pproszę o kciuki na jutro przed południem mam usg 4 d mam nadzieje że Lenka ładnie zapozuje...
A poutrze teściowie się zapowiedzieli, teściowa chce nam fundnąć wyprawkę, mój M powiedział,żebym pochowała to co już kupiłam:-D
 
Wpadam tylko na moment podziękować za gratulacje odnośnie mojej wizyty:tak: DZIĘKI!!!!
Przez 3 godz. nie miałąm w domu prądu:wściekła/y: bo burze obok przechodziły a u mnie nic nie spadło:wściekła/y: ani kropelka :-( ale jutro ma być u mnie 22 stopnie:-D hurra więc dobranoc dziewczyny obudzę się w innym klimacie, mam nadzieję :-D
 
lilu...i ja się dołączam do gratulacji udanej wizyty:))

dziękuję wszystkim za gratulacje dla Nas:-))

w Bydgoszczy narazie nic nie zapowiada zmiany pogody
siedzę na balkonie z laptopem i nadal gorąc mnie oblewa
mam nadzieję że jutro cały dzień będzie lało i wiało:)

dobrej nocy Mamuśki
 
reklama
Witam porannie :)
Obudziłam się godzinkę temu cała zlana potem. Mam dość tej duchoty!!! Oczywiście wczoraj tylko pokropiło i tyle z mojej nadziei na burzę, a grzmiało tak groźnie:oo2:. Dzisiaj znów od samego rana taka sama duchota:hmm:.
Nadal piorę i rozpakowuję rzeczy po powrocie,bo walizka cała w cukrze:baffled:. Zachłanna Angela uparła się,żeby zabrać ze sobą kilo cukru kupionego na wczasach i użytego tylko do dwóch kaw- (szkoda mi było zostawić) i pół wysypało mi się jakimś cudem na wszystko w walizce. Teraz mam wszystko bez wyjątku do prania:sorry2::angry:.
Beniaminko, jak tam Twoje 4D???
 
Ostatnia edycja:
Do góry