reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
O tym masażu krocza tutaj się często mówi. I na szkole rodzenia i moja położna mi wspomniała. Niby pomaga ale ja tego nie praktykuję. Mam nawet kilka próbek takiego olejku do masażu ale nie przydadzą mi się.
 
Justyna ty się dziś masz z tymi skurczybykami...

Ksiulka ja tam nigdy sobie nie masowałam a moze to i źle bo 2 razy byłam nacinana i cosik źle ostatnio zszyta, ale reklamacji nie składałam może teraz poprawią jak natną znów i będą zszywać to się upomnę,że ostatnio źle pozszywali i maja poprawić wsio ładnie ;)

Ja jak się mega nudzę a leżeć przed tv nie mam ochoty to gram w chińczyka Chińczyk - Logiczne gry online a i mam swoja wirtualna farmę więc sadze roślinki i karmię zwierzątka zbieram od nich mleczko miód itd.
Zaczęłam jakoś na początku ciąży a końca tej gry na farmie nie widać.
Zanim małej 18-tka stuknie to pewnie skończę...
 
hausfrau hmm ja jakoś nie słyszałam :) i jak bym miała rodzić Sn to też bym nie praktykowała:)
pysia świetnie to napisałaś z tą reklamacja ja gdzieś czytałam nie wiem czy na tym forum że jedną babeczkę tak zszyli po porodzie fajnie że mąż bardziej po zadowolony niż przed:) to teraz ładnie poprosisz i będzie gitara..
wiesz chyba też zacznę w coś grać bo masakra będzie farma to pewnie gra bez końca :):):)

coś o przyśpieszeniu porodu--> http://umamy.homestead.com/porod.html
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny - dzieki!ja leze plackiem, wiec czuje sie w miare...bol glowy przeszedl, moze jak to Dagna okreslila - zmeczenie materialu:))moze pozniej sie poturlam do kuchni jakas kolacje przygotowac, choc Kochanie stwierdzil, ze mam nic nie robic, on cos pzryszykuje jak wroci:)

a Tosia to chyba na wizycie...no i czy Justyna pojechala do szpitala?

ja za ten masaz krocza tez sie jakos zabrac nie moge...chociaz tutaj tez polecaja, nawet zeby pozniej w plan porodu wpisac, ze sie masowalo i nie chce nacinania...ale tak szczerze mowiac, to mi sie podetrzec juz ciezko, a co dopiero jakies masaze:)a jak Kochanie poprosze, to sie inaczej skonczy:)a na to ochoty tez nie mam..a raczej sily...

ja juz pisalam, ze nadrabiam zaleglosci w filmach, nie sciagam tylko ogladam online..ale ja nie mam nakazu lezenia, tylko dzisiaj cos mnie zmoglo....no i do Was zagladam co chwile...

i MOnia.gryc jeszcze sie dzisiaj nie odezwala?i czy ktos wie co u Saary?miala miec cesarke, wiec moze juz po wszystkim:) a zalila sie, ze Trixi na nia nie czeka:))
 
no czekamy na tyle wieści...aż mi gorąco :rofl2:

A płyn do higieny też mam z biedronki, ten z kwasem mlekowym i jest super :tak:

Znowu coś tam ze mnie wylatuje, ale skurczy brak, w sumie nie miałam jeszcze ani jednego :dry:
 
ja sie chyba odlezyn nabawie;/ normalnie ciagle leze..a brzuchol twardy:(

Ritka jak Ty dajesz rade z tym lezeniem?

ja nie mam numeru do calineczki.

Małgos
- już mizaczyna robić się nie dobrze! Głowa mnie boli od tego leżenia - chyba jestem nie dotleniona. Kolor twarzy -biały jak ściana! No i cukry mi podskoczyły. No bo je trzeba spalać, a nie leżeć odłogiem!
Brakuje mi cierpliwości! Czasami wstaję, żeby ugotować coś szybkiego, zjeść i zrobić drobne porządki, ale później pokutuję bólem podbrzusza!

tak sobie siedzę na necie i zobaczcie na jaki dziwny artykuł trafiłam Masaż krocza < ciąża i poród | DZIECI SĄ WAŻNE czy któraś z Was praktykowała takie rzeczy bo to troche dziwne...
malgos nie strasz bo ja mam leżeć 2 tyg.. co ty robisz jak leżysz bo na necie nie da się wysiedzieć a ileż można książki czytać..

ten temat dobry i piszą o waszje herbatce malinowej Jak ułatwić sobie poród? < ciąża i poród | DZIECI SĄ WAŻNE
Ksiulka - dwa tygodnie szybko przeleci! W tym podejściu leżę już 3 tyg., a dziś skończyłam dopiero 35 tyg. ciąży. Będziemy się wspierać!

Marbus - gratki udanej wizyty!
 
ksiulka ja tak jak alcia ogladam filmy w necie online..chociaz troche nadrabiam bo kiedys bardzo duzo ogladalam i wszyscy znali mnie z tego ze kojarze wiekszosc aktorow haha.. polecam Efekt motyla, Requiem dla snu i Eden lake..ten ostatni to horror i jak go obejrzalam to sie poplakalam i bylam zla na mojego ze mi go wlaczyl..bardzo smutny ale warto obejrzec tylko poczekajcie az urodzicie:)

Ritka ja tez tak mam ze jak pochodze to zaraz plecy i brzuch bola;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny pomocy.:szok::szok::szok::szok::szok:... tak od 19 czułam w kroku jak bym była napuchnięta ale zbagatelizowałam to ,aż przed chwilą poszłam siku i coś mnie tchnęło żeby dać lusterko pomiędzy nogi i co zobaczyłam?? lewa warga napuchnięta jak nie wiem i taka bulwa u góry a prawa dobrze. martwi mnie to co to może być??:confused::confused::confused:

trochę późno odpowiadam ale ja mam to samo od kilku miesięcy, jak pisała dorotka da się z tym żyć:-p

hausfrau ja miałam taki masaż robiony podczas 2 porodu, z efektem takim, ze nie zostałam nacięta...super sprawa bo to bez porównania poród z nacięciem czy bez :tak: trochę bolało i było to nieprzyjemne ale dla efektu mogli mi to robić nawet godzinami:-p

ja dzisiaj męczę sie z jakimiś boleściami brzucha ale to pewnie przez tempo jakie zostało mi dzisiaj narzucone...padam ze zmęczenia a właśnie mam malarza który maluje 2 pokój...masakra nie dadzą odpocząć :baffled:

laski gdzie są fotki kasiony chłopaków ??? Bo ja nie widzę:-(

aha zapomniałam wam napisać co mój wczoraj powiedział na temat mojej ewentualnej cesaraki ....że moze i dobrze bo wtedy szybciej dojdę do siebie niż po sn a jego ulubione miejsce do zabaw na moim ciele będzie dla niego szybciej dostępne:szok::angry::baffled: najpierw chciałam mu strzelić ale potem śmiech :-D:-D:-D no co za egoistyczne stworzenia z tych facetów :rofl2:
muszę poczytać co u was bo coś dużo stron napisałyście
 
Do góry