reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
ritka ty skończyłaś a ja dopiero zaczęłam 35 :) współczuję tego leżenia..
malgos efekt motyla widziałam a ten horror sobie zobaczę bo lubię:) a teraz na brak czasu narzekać nie będę
mysia lilu ja też tak miałam byłam u gin. z tym i powiedział że to normalne i z reguły większa jest prawa :) też to miałam zaczęłam smarować nivea dla dzieci s.o.s bo taki mam dla młodego kupiony i zeszło po 2 dniach oraz obowiązkowo płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym :) mi osobiście to przeszkadzało jak miałam bieliznę założoną.
 
ja ogladam na www.kinovod.pl i nie place, ale nie moge obejrzec filmu w calosci...72min. i musi byc 54 min. przerwy...mi to szczegolnie nie przeszkadza, w przerwach sprawdzam bb:)

Lilu - no szczerze Ci powiedzial, ale w sumie ja tez mysle,ze to jeden z plusow cesarki:)chce rodzic sn, ale nie ukrywam , ze sie boje jak to pozniej, tam na dole bedzie;)


co do plynow to ja jestem zwolenniczka Lactacyd..odkad uzywam skonczyly sie problemy z poddraznieniami, a ja z tych delikatnych:)a, ze w Irlandii go nie mozna kupic, to pzrywoze skad sie da:)ostatnio kupilam pare butelek w Portugalii, a kolejne Mama z Polski dowiezie..trzeba sobie radzic:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki! Znalazlam minutke by wrzucic zdjecia moich pociech :-)
Nicolasek i luca :-)
piękni są....

dziewczyny - dzieki!ja leze plackiem, wiec czuje sie w miare...bol glowy przeszedl, moze jak to Dagna okreslila - zmeczenie materialu:))moze pozniej sie poturlam do kuchni jakas kolacje przygotowac, choc Kochanie stwierdzil, ze mam nic nie robic, on cos pzryszykuje jak wroci:)

a Tosia to chyba na wizycie...no i czy Justyna pojechala do szpitala?

ja za ten masaz krocza tez sie jakos zabrac nie moge...chociaz tutaj tez polecaja, nawet zeby pozniej w plan porodu wpisac, ze sie masowalo i nie chce nacinania...ale tak szczerze mowiac, to mi sie podetrzec juz ciezko, a co dopiero jakies masaze:)a jak Kochanie poprosze, to sie inaczej skonczy:)a na to ochoty tez nie mam..a raczej sily...

ja juz pisalam, ze nadrabiam zaleglosci w filmach, nie sciagam tylko ogladam online..ale ja nie mam nakazu lezenia, tylko dzisiaj cos mnie zmoglo....no i do Was zagladam co chwile...

i MOnia.gryc jeszcze sie dzisiaj nie odezwala?i czy ktos wie co u Saary?miala miec cesarke, wiec moze juz po wszystkim:) a zalila sie, ze Trixi na nia nie czeka:))
miło ,że ktoś pamięta


JA dziś miałam, dzień pt.sprzątanie kuchni, ba generalne sprzątanie kuchni,stąd moja absencja, do tego obiad i dzień zleciał.

Dziewczyny nie szalejcie tak z tymi porodami, bo nikogo na wrzesień nie zostanie...a ja to chyba w październiku urodzę bo żadnych zwiastunów porodu chodźby najmniejszych brak.
Bardzo mi zależy aby mój gin był przy porodzie i tak myślę żeby może na wywołanie się z nim umówić.
Miała któraś z was indukowany poród? jak wrażenia, wiem tylko ,że chyba bardziej bolesny,zresztą różne są opinie.
 
reklama
Do góry